Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ja plivam malo iznad dna :)isla da overim 25. maj, da vidim kako teku radovi, ckiljila kroz ogradu i skakutala. moram da prijavim da nista to ne valja, uopste ne izgleda svetski i ne mogu da zamislim ko bi zeleo da se kupa u cistom i novom, a i izgleda ko da ce ona stakla da dihtuju pa se guzice nece smrzavati ko pre. fuj. stoga, nemojte slucajno da dolazite ako ga ikad otvore. i javite to i prijateljima svojim :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

U informatoru opstine Stari Grad koji besplatno salju na kucnu sdresu pise da je otvaranje bazena sredinom februara. Racunam da tako ozbiljne novine ne bi objavljivale neprovjerene informacije.

Link to comment
Racunam da tako ozbiljne novine ne bi objavljivale neprovjerene informacije.
:D(kad god cujem da ta novine, uvek me zasvrbi da proverim koliki je budzet tog projekta i da li su tu cista posla, ali me posle par minuta mrzi, pa taj svrb prodje.) a i bazen koliko je kostao, pa to su koliko se secam, neke nenormalne sume... eo link za cmrlja i gazzu. da vidite da ste na pravom putu i da nikad nije kasno.http://www.imdb.com/title/tt1687891/ Edited by darling
Link to comment
nego, ozbiljno, te gljivice nisu sprdnja uopste.ovaj pokupio na tabanu, a kako da zastitis taban?
nosis papuce na bazen, plasticne. izbegavas sumnjive barice u klonji, operes taban posle bazena, carape na pranje kad stignes kuci. opciono - operes taban jos jednom...
Link to comment
nosis papuce na bazen, plasticne. izbegavas sumnjive barice u klonji, operes taban posle bazena, carape na pranje kad stignes kuci. opciono - operes taban jos jednom...
... i onda ga dobro obrises i hodas bos/a po kuci :)
Link to comment

i meni su rekli da je buduci 25.maj opasan za koriscenje, da je sariceva grupa instalirala retku vrstu bakterija koje izazivaju rast kurjih ociju svuda po citavom telu u nameri da spreci ono sto se ne moze spreciti, a i al kaida planira da se zarije u isti cim se napuni srpskim plivacima, imaju specijalno obucene plivace samoubice

Link to comment

Eh, nisam bio tamo jos otkad je izgnuo tim srbije u sinhronom plivanju...VOdja je poceo da se davi a oni su svi bas jako posveceni i eto tragedije...Ovo je pravo mesto da se pohvalim da istrajavam u svom plivacluku vec drugu nedelju.

Link to comment
  • 4 weeks later...
Ozbiljno se razmišljam da krenem na ranojutarnji termin od 7-8h, kako bih izbegao sporaće i dlakave morževe koji mlataraju rukama ko da im je ćaća oslobodio bazen!
Ne znam o kom bazenu razmišljaš, ali ja sam bila i jutros na Tašu (od prošle godine plivam u jutarnjem terminu) i bilo nas je 15-20. Od kada ne dolazi Nađa H. ne pliva se po dužini, ali ja sam zadovoljna između ostalog i zbog toga što nema bazenskih oslobodilaca ni njihovih potomaka, kako ti kažeš i opisuješ. Prijatna, zdrava sredina. Edited by uliks
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...