Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

ima, mesecna 6 iljada, godisnja 45. uopste se ne isplati. i drz se po duzini. moramo da pobedimo. nego, jes video sto je lep otvoreni bazen? zavrsili su ga, napunili vodom. cekamo da l ce da procuri.

Link to comment

Moja koza je malo slabijeg kvaliteta, lako izgori, tako da izbegavam. Mada ako bude neko nocno kupanje na otvorenom... :) Mesecna se uopste ne isplati. Ni u najboljim danima nisam isao na bazen cesce od svakog 2. dana.

Link to comment
je l te presrecu spasioci na skuterima i deru se na tebe da ces se udaviti? :lol:
Ne, ali moram svako malo da izvirujem da ne naleti na mene u punoj brzini!
Link to comment
mesecna 6 iljada, godisnja 45.
mellow.gifJebote, pa to je mnogo sve i da ti daju i da jedes, pijes a mozda cak i jebes (da prostite). Kakvi carevi Hail.gif
Link to comment

Odlican je dvajzpeti maj. Malo katastrofalan izbor muzike sa razglasa, preovladava domaci dens. I malo suvise birokratije, i dalje mi ne ide u glavu zasto bi bio problem da su nabavili lokere. Ali, necu da razmisljam, jer ostalo je sve stvarno bas kako treba.

Link to comment
ima, mesecna 6 iljada, godisnja 45. uopste se ne isplati. i drz se po duzini. moramo da pobedimo. nego, jes video sto je lep otvoreni bazen? zavrsili su ga, napunili vodom. cekamo da l ce da procuri.
Auuu brate pa to se ne isplati....
Link to comment
nego koji su termini za gradjanstvo radnim danima na 25om?
olimpijski, pliva se po duzini. vikendom od 10 do 18 i od 21 do 23, a radnim danima i jutarnji termini od 6.30 do 8.30
Link to comment

Proklet bio dan kad je pace doso na forum <_< Elem bio i veceras na nocnom plivanju. Dosta ljudi (izbrojao vise od 40) al samo 10-15 je plivalo tako da i dalje ima puno prostora. I da, sve neki izdefinisani tipovi (i ribe :wub: ), ja sam izgleda tamo jedini debeloguzi tako da ce te me lako naci. reflektori su dobri a voda bistra pa ako imate kvalitetne naocare mozete lako pratiti liniju ili razgledati podvodni svet.Sve u svemu i nocno kupanje je dobilo dobru ocenu. Jedino sto se vec sada vidi da ce kabine vrlo brzo biti u losem stanju. Nacuo sam (ovo cu proveriti sledeci put kad idem) da postoji mesecna karta od 3000 dinara za one koji bi isli samo jutarnjim terminom radnim danima. Mozda bude interesantno zaposlenim forumasima.

Link to comment

otkud ti ovo s kabinama? ja jedino sto vidim da odudara od uobicajenog su stidne dlake tu i tamo :lol: na ivici sam da dobijem nervni slom od sugradjana i sugradjanki koji se ne tusiraju pre ulaska u bazen...

Link to comment

Hm, stidne dlake... Ona dva kocica kojima se barikadiraju vrata dok si u kabini su spojeni nekom sipkom iznad koje je lajsna. Vec sam video jednu tu lajsnu malo izvitoperenu.Kazu da bi uskoro trebalo da se otvori i otvoreni bazen a mozda ce biti popusta za studente. Sa naglaskom na mozda.Jel ima neko za nas bez forme dobar savet koliko cesto ici na bazen i koliko i kako plivati?

Link to comment
U sezoni, preplivava se Ada.
+1spasilac na skuteru ako te vidi oce da pridje i priserava no ako pametno osmotrite situaciju prelazite bez problema. voda nije uobicajeno tragicna u ovo doba godine, premda je dno ogavno, ima barem metar travuljine. pre neki dan mi ispala peraja i dok sam se skanio da zaronim da je trazim vec je otisla u vecna travnata lovista u koja ne zalazim, zivot mi je mio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...