Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Malčice sam zeznula leđa i pošto su mi inače slaba strane nema druge nego da se bućnem u bazen, čuh da je to najbolje za jačanje mišića. Išla bih na stari DIF koji ima varijantu bazen+sauna. Pošto nisam ljubitelj bazena, a u sauni nikada bila nisam, iako znam da je zdravo koristiti je, zna li neko u kojoj proporciji da iskombinujem ova dva. I šta ide prvo? A i imaju neku saunu sa znojenjem i bez njega.

Link to comment
U informatoru opstine Stari Grad koji besplatno salju na kucnu sdresu pise da je otvaranje bazena sredinom februara. Racunam da tako ozbiljne novine ne bi objavljivale neprovjerene informacije.
1. mart. Jel otvoren?
Link to comment

tek da se ne zaboravi da je ceo celcati "25. maj" 1973. izgradjen 11 meseci i 12 dana kad predsednica opstine u pozdravnom govoru pocne da tupi o velikom uspehu graditelja koji su za nekoliko godina i nekoliko miliona eura, mozda i svih 9, rekonstruisali staro-ime-slucajno-da-ne-pomenem rekreativni centar.citam jos u "starom gradu" da ce rekonstruisati i spoljne bazene i da je budzet 300 miliona dinara. da li je normalno da to toliko kosta? http://www.jpmgm.co.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=47

Link to comment

napisi naucni rad na temu "korelacija izmedju odlaska na bazen i dobijanja proliva". mogao bi da dobijes onu zlatna malina nobelovu nagradu.

Link to comment
kao covek koji dobije proliv posle svakog, ali svakog odlaska na zenba, mogu vam reci da je plivanje jako zdravo.
:lol::unsure: nevezano jel klisanski ili spenski?
Link to comment
kao covek koji dobije proliv posle svakog, ali svakog odlaska na zenba, mogu vam reci da je plivanje jako zdravo.
manje hrane pre plivanja, i barem sat-dva ranije.
Link to comment
Ne bilo ti mrsko...ajd napisi koji su termini za gradjanstvo i po kojoj ceni se moze dobiti mesecna propusnica :D
Uffpon 7-8 i 10-14uto 7-8 i 12-14sre 7-8 i 11-14cet 7-8 i 12-14pet 7-8 i 12-15sub 13-15 i 21-23ned 11-13, 17-19 i 21-222000din mesecno, studenti 1600.
Link to comment
  • 2 weeks later...

rekla mi jedna da je nabola bozidarevicku juce na nekoj televiziji, mozda na b92, kako se hvali novim milanomgaletommuskatirovicem bazenom koji ce biti otvoren eto samo sto nije na leto. a cula sam da su im popucale neke plocice, pa taj deo mora jovo nanovo.

Link to comment
napisi naucni rad na temu "korelacija izmedju odlaska na bazen i dobijanja proliva". mogao bi da dobijes onu zlatna malina nobelovu nagradu.
Kakva malina, ne potcenjuj kompleksnost problema. Za sada nema dokaza o kauzalnosti i teoretski je moguce da je zelja za plivanjem u bazenu zapravo posledica vec blago poremecenog probavnog sustava, tj proliva u najavi :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...