Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Naravno da su me pokidali sa carinom, ali ne mogu imam negativan osećaj, pošto su mi stvarčice fantastične. Porez nemam problem da platim (20%), ali carina mi smeta baš (22%). 

 

I to se obračunava na sniženu cenu koliko ispadne ceh, zajedno sa 27 evra transportnih troškova. 

 

 

Od sad pamet u glavu i naručivanje u Hrvatsku ili Italiju ili Francusku, pa kad stignem da pokupim.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

meni ta s naslovne bzvz, al ova mi je super

 

3513-Front-Laura-533x800.jpg

 

mislim da u ovoj radnji tezina nije vazna, odnosno ta svalja danijela, u nekom kolenu odavde, nezadovoljna izborom, napravila je haljinu za svoju dinarsku gradju, pa onda podelila s nama ostalim dinarcima :D

meni danas doslo pod ruku nekoliko njenih haljina. jednu sam odbacila recima "pih, sindza", al onda su mi pokazali da su joj sve aljine od super materijala i da je ta sindza zapravo svila. jedino sto je skupo. 

 

u ovo cemo se ti i ja obuci kad budemo isle u australiju :D

Edited by darling
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Imam ufur na H&M meets Balmain pre-sale sledece nedelje, ali sad gledam cenovnik i vidim da nije to sve bas super affordable. Volela bih da mi onaj jedan jedini veliki crni kaput odgovara.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l' video neko od vas što obilazite  kineske radnje po Beogradu ovakvu torbu?

 

$_57.JPG

 

$_57.JPG

 

 

Ima je na ibeju za petnaestak dolara, ali, trebaće joj mesec i po dana da stigne

 

jel stigla i da li je nosis dijagonalno? :nobles:

Link to comment
  • 5 months later...

Drage žene, gde kupujete svoje haljine za prisustvovanje raznim događajima (svadbama)?

 

Treba da kupim par za neke svadbe sad u maju, i gledam npr espritov sajt, sve je lepo al haljine su u proseku po sto evra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...