Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Pozdrav, drugari

 

Treba mi pomoć, gde u Beogradu mogu da kupim figurinu Bude a da nije debeli, nasmejani Buda.

Nešto ovakvo

 

 

Treba mi (relativno) hitno. Ako bih naručivao sa Amazoneta, računam da mi ne bi stigla na vreme.

 

U situaciji sam: Ako lutka hoće zeca, ima da dobije zeca.

Pomagajte

 

probaj ovde

http://wabisabi.rs/

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Da li ste deo trenutne "KIKA" goznice :jerry: ? Ja bio danas i pokupovao boga oca, a masa mojih poznanika islo po nekoliko puta u ova dva dana :isuse: :D   Sve u svemu, apsolutna manija zbog stvarno odlicnih popusta usled zatvaranja prodavnice ( sve se gase/prazne, jer se promenio vlasnik) ... 

 

 

@ Bujodrag

Imas tamo bas dobar izbor kamenih™ mladolikih Buda s apopustom od 50%

Edited by Geo
Link to comment

Pa sve je na 50%, nesto i na 70% ... Od aparata za domacinstvo, pokucstva, tekstila, bebi stvarcica do namestaja , tepiha, zavesa ... bukvalno sve !

 

edit: Primera radi , kupis neku strava Curver korpu za ves za 1000 din , dok je u celom gradu 2000 (100 din gore dole) ili recimo neki Viledin ili Boshov proizvod ... Moja stara majka, kupila, vise ni manje, nego dva persijanca™...  :s_dj:   

Edited by Geo
Link to comment

Hvala, overiću.

Drzim ti palceve, sutra ce biti pakao ... Decu ne vodi , ni pod razno ...

 

Bas bas sve? Posto na sajtu i dalje stoje stare cene

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ja bukvalno na sve sto sam naleteo, rekli su mi "racunate 50% od te cene sto pise" (pisu cene kao na sajtu) ...

 

edit: E da , pazario jedno prelepo cebence (made in Germany) i ono je bilo jedino samo sa 40% popusta ... 

Edited by Geo
Link to comment

Primera radi, da vam malo docaram ... Danas oko 16h radilo 4-5 kasa i ispred nas je bilo bez preterivanja dvadeset ljudi u redu (natovarenih, kao oni sto kupuju za prodavnice u Metrou) ... Ko planira, neku ozbiljniju kupovinu (tipa namestaj), morao bi sto pre da ode, jer se bukvalno cisti sve ... (sto zbog odlicnog popusta, sto zbog sveopste histerije koja te uhvati kada gledas ostale kako tovare  :twak:   )

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...