Jump to content
IGNORED

Abortus


tkd7334

Recommended Posts

zaintrigiran ovim stvarima odem u lekasrku sobu, pa krenem da listam istorije ženskih pacijenata na dotičnoj Klinici - sad sam zaboravio tačnu cifru ali je preko 50% pacijentkinja koje su u tom trenutku bile hospitalizovane imao ubeleženo više od jednog abortusa - a bilo je makar četiri pacijentkinje sa 10+ abortusa....
sto bi znacilo da one koje su to vec uradile imaju vecu verovatnocu da to ponovo urade, u odnosu na one koje to nikad nisu radile.. Edited by Quince
Link to comment
  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    59

  • fonTelefon

    26

  • denise

    25

  • Mr.Smith

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

sto bi moglo da znaci da su prosle kroz zdravstveni sistem vise puta, a da im niko nije ozbiljno objasnio sta da rade
Nemoj da tripujes, termin koje koriste je ocistila se. To je odlicno obradio Aca Popovic u Smrtonosnoj motoristici. Idi pogledaj u Ateljeu.
Link to comment
ne bavim se kulturom ni na jedan nacin. objasni mi.
pa ne radi se o zenama koje su prvorotke u 40oj godini pa nije im pitanje zivota i smrti filozofija metafizika bar u nasoj socijalistickoj otadzbini data im je ta sloboda. i cesto ta deca nisu zaceta sa muskarcem sa kojim zive.
Link to comment

pa ne mogu da koriste pilule kad nemaju redovan seks sa zakonitim partnerom i kad ih dohvata drugi kad stigne i kad stigne i jos ga je briga za nju. cek da namestim dijafragmu.

Link to comment
pa ne mogu da koriste pilule kad nemaju redovan seks sa zakonitim partnerom i kad ih dohvata drugi kad stigne i kad stigne i jos ga je briga za nju. cek da namestim dijafragmu.
realno, ovo je za mene novost, da je preduslov za koristenje pilule redovan seks. svasta nesto ti znas izgleda.
Link to comment

stvarno fone :lol:ovo je bilo za prthodni post.ne znam, ciste na jajnicima, regulacija hormona?sad ozbiljno. zar zaista mislis da je relevantan procenat zena koje abortiraju zapravo u besseksnim brakovima u kojima se trudnoca desava samo intervencijom treceg lica?edti: jbt al sam corava

Edited by Quince
Link to comment
onda bih voleo da te vidim da ljubomornom muzu koji ti ne prilazi godinama objasnjavas zasta ti pilule.
a znaci taj muz, osim sto ne ume da pojebe zenu, jos ima nezgodnu, ali radoznalu narav. pa dobro, kada tako objasnis, onda je sve jasno, te 1 zeni nema druge nego da ide na abortus par puta godisnje. vazno je da ne karikiras, a sad kad si objasniotm mozemo da zatvorimo temu.
Link to comment

ama dobar deo svirepih ubistava u porodici je posledica dugogodisnje impotencije i time izazvane preljube. pa ne moze da je prati uvek i svuda, ali po kuci moze da joj pretura po stvarima. Upadaju zenama na radna mesta i premlacuju ih. Nisu mnogobrojni abortusi u srbiji nova tema. pa isto je i sa studenkinjama otidjite pa pravite anketu sa onim u studentskoj poliklinici koje su isle na kiretazu. nemaju cesto redovan seks pa ne misle o zastiti ma sta mnogi mislili o promiskuitetu u tom zivotnom dobu.

Link to comment
stvarno fone :lol:ovo je bilo za prthodni post.ne znam, ciste na jajnicima, regulacija hormona?sad ozbiljno. zar zaista mislis da je relevantan procenat zena koje abortiraju zapravo u besseksnim brakovima u kojima se trudnoca desava samo intervencijom treceg lica?edti: jbt al sam corava
ŽENSKI odgovori na pitanje šta vas je nateralo da se udate: "Rano sam se razvila kao žena, pa su me roditelji naterali da se udam da ih ne brukam", "Nisam završila nikakvu školu, pa barem da se udam", "Udala sam se kad sam zatrudnela; učinila sam to delom iz stida, delom iz interesa, najmanje iz ljubavi", "Osećala sam da me on voli, ali sada...", "Htela sam da promenim život, činilo mi se da je brak nešto lepo i romantično, ali...", "Udala sam se jer sam htela da ga preuzmem od svoje prijateljice. Bolje da sam joj ga ostavila", "Udala sam se iz inata roditeljima", "Udala sam se iz radoznalosti, i to me sad mnogo košta", "Udala sam se iz interesa, jer on je vrlo bogat, a muškarca za seks ću lako naći, mlada sam, zgodna i privlačna". "Laskala mi je njegova titula i mesto u društvu", "Udajom sam mislila da će mi muž biti najbolji prijatelj", "Brak mi je postao bitan kad sam videla da mogu dobro da unovčim svoju lepotu, i da ne idem više u školu", "Pošto sam iz manjeg mesta, kada samzavršila medicinski fakultet, nisam htela da se vraćam u provinciju, a on je bio najizgledniji od svih mojih udvarača da će naslediti stan od roditelja. Tako je i bilo. A i lako manipulišem njim, jer sam dominantna, povremeno imam ljubavnike, on ništa ne primećuje, ili ne sme istini da pogleda u oči. Jednog ljubavnika sam čak i kući dovodila i predstavila ga kao prijatelja. Prvo dete sam rodila s mužem, drugo s ljubavnikom. nije direktan odgovor na pitanje vec posredan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...