Jump to content
IGNORED

Abortus


tkd7334

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    59

  • fonTelefon

    26

  • denise

    25

  • Mr.Smith

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

vidiš kako je sistem represivan prema ženama zapeta naterane su na udajua i mnogu si ti studentkinju naterao na kiretažu zapeta vidim ja
:puke: seks je overrated. Edited by fonTelefon
Link to comment

kiretaža moje supruge, nakon spontanog pobačaja krajem trećeg meseca željene trudnoće, bio je jedan od najstresnijih događaja u životu a svakako najstresniji od kako smo zajedno i u braku.nikada ne bih sugerisao ženi abortus, ne znam koliko se mi muškarci uopšte i pitamo tu. možeš li uopšte reći "ja ti nedozvoljavam se ne slažem sa abortusom"???glupo je suditi ženama koje abortiraju decu sa urođenim manama.ovo društvo stigmatizuje klempave uši i velike noseva a kamoli daunov sindrom ili nešto još teže.edit:U selu kriju decu ometenu u razvoju

Edited by garcia
Link to comment
  • 1 month later...

To u sustini nije mnogo razlicito od onog sto Peter Singer govori decenijama (i zasto njegova kancelarija na Princetonu ima obezbedjenje).

Oxford University researcher Dr Francesca Minerva, who co-wrote a controversial article that claimed killing newborn babies should be as permissible as abortion, said she had received death threats over the paper.The article, which argued newborns and foetuses were only "potential persons" and not "actual persons", has provoked a storm of protest.Dr Minerva, a research associate at Oxford while being based at the University of Melbourne, said the recent days had been "the worst in my life" after the article attracted widespread attention."This is not a proposal for law," she told an Australian news website. "This is pure academic discussion."I wish I could explain to people it is not a policy and I'm not suggesting that and I'm not encouraging that."
Ocekivano poentiranje:
However, some anti-abortionists have welcomed its publication, saying it casts a bright light on what abortion actually is.
-_-
... the journal would consider publishing an article positing that, if there was no moral difference between abortion and killing newborns, then abortion too should be illegal.
Edited by Indy
Link to comment

Mogu da budu sa bilo kog faksa i sa Meseca no su teski smradovi. Ne znam koliko od vas uposte zna sta je partial birth abortion,to se jednostavno ne primenjuje u nasim krajevim osim bas kad je u pitanju zdravlje trudnice. To jeste ubistvo i kao sto je cedomorstvo po porodjaju. Jednostavno je uspostavljena je prelomna tacka iza koje je svaki abortus ubistvo, kada predjes sedi jos sest meseci pa ga daj na usvajanje ako ga neces. Reseno eticko i zakonsko pitanje posle toliko vekova i tacka.

Link to comment

To sto si citirao je pravni ugao (u vecini razvijenijih zemalja)... ne znaci da je nekakva naucna, filozofska, ili bozmesakloni spiritualna istina.

Edited by Indy
Link to comment

Do toga smo inace dosli tako sto je neko otisao u goru i vratio se sa ispisanim zakonom. Vrlo dobro je rapravljeno i uzet datum koji je daleko pre nego fetus moze opstati bez majke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...