Jump to content
IGNORED

Njujork for beginners


Khalid al-Muwalid

Recommended Posts

Drugari, kao dodatak ovom divnom topiku da li možete da preporučite neko mesto u krugu od 100km od NY koje može da se dohvati npr. vozom i vredi ga posetiti u periodu užića za bonje?

Link to comment
  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • paculla

    43

  • fonTelefon

    26

  • kobac

    24

  • jms_uk

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drugari, kao dodatak ovom divnom topiku da li možete da preporučite neko mesto u krugu od 100km od NY koje može da se dohvati npr. vozom i vredi ga posetiti u periodu užića za bonje?
Idi na Long Ajland, u Hemptone.http://www.discoverl...ns/default.aspxI na Montauk beach.Imas autobuse, jos bolje od vozova, al njih moras da zoves i najavis na kojoj stanici ulazis. Vozove izbegavaj nedeljom, jer idu krace i redje nego ostalim danima. Al ljudi su svuda ljubazni i hoce da pomognu, svako sranje u kojem sam se nasla reseno je.Ako iskopam u svom krsu brosuru za buseve, skeniracu i poslati ti ako hoces.Even better:http://www.hamptonjitney.com/cgi-bin/nav.cgi?page=home.html Edited by PointTaken
Link to comment
Blagodarim :) Da li se ima šta raditi i videti na jednodnevnom ili poludnevnom izletu u decembru?
Utakmica Jetsa? Ili skijanje hunter mountain npr? Neki indijanski kazino? Atlantic city?
Link to comment
Blagodarim :) Da li se ima šta raditi i videti na jednodnevnom ili poludnevnom izletu u decembru?
zimi mozes da udjes na privatne plaze u hamptons-u (koje su zatvorene za raju kao ti od proleca do jeseni). nema nikog, cela plaza samo za tebe i tvoje drustvo (najverovatnije), ako nije neka vetrina, ume da bude bas lepo...
Link to comment
Blagodarim :) Da li se ima šta raditi i videti na jednodnevnom ili poludnevnom izletu u decembru?
malo je pola dana.ne znam kako je u decembru, u aprilu je bilo čarobno. one kuće i plaže, sve pusto i dostupno.obuci se dobro zbog vetra koji kosti pomera. kad kažem dobro, mislim umotaj se ko mumijica.i uživaj :)
Link to comment

ma kakvi hamptons u decembru, ima da se smrznes. a narocito za pola dana, od prilike mozes da odes i onda da se vratis i da se drndas autobusom. izaberi deo grada i tu se zabij po kafanama.

Link to comment

Blago vama koji putujete u Njujork, ja bih tako voleo, ali ono cimanje za američku vizu je ispod mog dostojanstva, kao i ono drpanje po aerodromima ... Ili ću da idem ko čovek ili nek se nose ...

Edited by stoka
Link to comment

Obzirom da sam 1 čekao 4 sata u redu za jebenu rumunsku vizu na nekih 40C, da, rekao bih da je dobijanje USA vize koliko toliko dostojanstveno. Moje omiljeno pitanje je ono vezano za seks trafiking.Ali ipak je to multi viza na 10 godina.

Link to comment

Bolje je ono pitanje "Da li ulazite u SAD sa namerom da pocinite teroristicki akt?" sa sve disclaimer zvezdicom koja kaze da iako potvrdno odgovorite na ovo pitanje (i jos dva priblizno retardirana) to ne znaci da necete dobiti vizu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...