Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

15 minutes ago, askeladden said:

Jesi proverila hormone stitne zlezde?

 

Jesam sve prosli mesec, sva sam tip top. Uspela da opet imam i koronu bez simptoma, kad, pojma nemam. 

Nije mi jasno samo kako su mi hormoni savrseni a ja u perimenopauzi (nije da ti je bio potreban ovaj detalj :lolol:....al mi stvarno nije jasno). Po nekoj logici bar bi estrogen trebao da opadne. Opet mi se vratilo ono kad ti je odjednom vrucina pa se preznojis. Sad sam ubedjena da preznojavanje i korona imaju debele veze jedno sa drugim. 

Doktor pohvalio retko fantasticne rezultate. Mislim se ja, covece, da znas koja sam disciplina: tusiranje   hladnom, jedem do 3-4 popodne, treniram, u prirodi dosta ...

Link to comment

Ja sam za 40ak dana ovamo u Nemackoj na gradjevini uspeo da ubijem i ovo malo gornjih trbusnjaka koji su se nazirali ispod tapacirunga, sa 96 kila sam postao pravi onaj skinny fat lik. Nikad gora situacija, mlitav nikakav van kondicije, jebala me njemacka ukusna hrana i slatkisi. Ove godine ce biti teska borba da se sredim pred leto, najteza do sad. 

Link to comment

Najn, mislio sam ali odvratan je. Nekako se sporazumem kad treba, na gradilistu engleski i kombinacije nemackog i svega necega, a ovako za prodavnice i kad uplacujem loto i slicno svakako i ne treba neko posebno znanje. Mislim da sam znao bolje dok sam trgovao kolima, posle sve zaboravio. 

Link to comment

Nadjem App zove se Fatsecret.E sad,da li je samo za Norveske ili ostatak Evrope ne bih znao,ali sve iz Norveskih prodavnica i namirnica ima.Tako da nikad lakse ne pratim koliko u stvari jeem.Prepis mi je 2300kcal i da sa tim unosom skinem 6kg za 2 meseca sto bi izbacili plocice u prvi plan.

Link to comment

Ima app Cronometar sa ogromnom bazom namirnica. Nisam nasao srpske, ali ima hrvatskih proizvoda, a cesto su isti. Ima i opciju da sam uneses makrose svega sto koristis, pa on racuna. Muka je i gnjavaza to, bar meni.

Link to comment

I meni je to mucenje, pogotovo sto sam skoro celog zivota uspevao da imam nizak procenat masti bez ikakvog merenja, jeo sta sam hteo i stizao. Sad je izgleda doslo vreme za raspad, ocekivano sa 4 banke.

 

Nego, kad smo kod aplikacija, sta imamo dobro za treninge? Izgubio sam volju i zelju da izmisljam i podsecam se vezbi, kombinovanja misicnih grupa i slicno. Pozeljno je da je free ali moze i sa placanjem ako je nesto brutalno dobro. 

Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

I meni je to mucenje, pogotovo sto sam skoro celog zivota uspevao da imam nizak procenat masti bez ikakvog merenja, jeo sta sam hteo i stizao. Sad je izgleda doslo vreme za raspad, ocekivano sa 4 banke.

 

Nego, kad smo kod aplikacija, sta imamo dobro za treninge? Izgubio sam volju i zelju da izmisljam i podsecam se vezbi, kombinovanja misicnih grupa i slicno. Pozeljno je da je free ali moze i sa placanjem ako je nesto brutalno dobro. 

Imas HASfit.Vecinom je kruzni tabata i to trening.A ovo sa brojacem kalorija je genijalno majke mi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pomoć teretandžije. Podigao sam neku tešku kutiju na poslu u bezveze položaju, sjebao donji deo leđa, i sad nikako da ful zaraste. Kako podignem bilo šta, imam osećaj da obnavljam povredu, jako nervira već nedelju dana. Pretpostavljam treba strogo mirovanje, možda još dodati neke pojase, flastere, medikamente? U apoteci mi dali da mažem diklofen gel. Smara me već jako, jer osećam se kao đed, navikao sam na trčanje, aktivnosti i sl.

Link to comment

Ako bas boli, ja uzmem nimulid ili rapten duo lek i nastavim gde sam stala

Ponekad odem i kod kiroprakticara ako osecam da su kosti ili ligamenti. 

Nemam vremena da sad razmisljam vise koje vezbe ce da pomognu, iz iskustva samo vreme leci sve. A ko ima zivaca da ceka? Ja nemam.

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Nije baš da boli, nego neke obične radnje kao što su obuvanje čarapa i podizanje ručne, čini 10 puta težim i neprijatnijim. Više je neka iskilavljenost nego bol. 

Link to comment

To su te najgnusnije povrede, nedovoljno za ozbiljnije cimanje sa doktorima a opet smara i nervira. Otprilike taj rapten duo, mydocalm ili neki drugi od tih lekova/gelova protiv bolova, izbegavanje tezih napora i da cekas da prodje, nema sta drugo. 

  • Hvala 1
Link to comment

Ma ne trpi, popij lek ako imas, proci ce. Ja sam lopaticu desnu sjebala, da li od spavanja, ruka iza glave, ili kofera, ili sto me dete od 50kila jahalo prva dva dana....roknula prvi dan kad me bas bolelo, i drugi, sad vec prolazi i ignorisem bol. A jeste da tacno popizdis, u mali mozak te nervira. 

 

Proci ce te za nedelju dana, samo od sebe

  • +1 1
Link to comment

Pazario one indijske cunjeve za trening i ramena se oporavila jer pocelo da boli od spavanja sa rukom ispod jastuka.Uzeo one strunjace na uklapanje i poceo danas sa yogom.Samo naci dobar kanal bez da je instruktor u tangama i sa onlyfans gay kanalom.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...