Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Veceras sam sparingovala sa devojkom koja je dosla na moj cas iako je visi nivo. Jebem ti sunce, jos prebrojavam da li su mi organi i kosti na mestu. Toliku preciznost i lakocu u pokretima a da me muski odvali jos nisam videla. Niko od ovih mojih redovnih na casu muskih, ne moze da se poredi sa njom.

Pitala sam je da nije trenirala kung fu chin-na, jer odletim ko perce a ona ni kap znoja. Jok. U soku sam.

Kako bi se neko zajebao da naleti na nju, a sva slatka, zajebant ko ja, al kad te pipne, najebao si. Odusevljena sam kako sve to radi. Volela bih da budem kao ona. 

  • +1 1
Link to comment

@Sammael ima li sanse da mi objasnis zbog cega si bio bas toliko debeo?  U glavu mi ne dopire da neko moze da bude toliko ignorantan u vezi svog zdravlja.  

 

Koja razlika na slikama!

Da si jos obrijao bradu, ne bih provalila da se radi o istom :D  

CIA majka, CIA

Link to comment

Wow, kakva promena. Bravo Sammaele. Možeš ladno neki motivacioni instagram da otvoriš.

 

Kad naiđe jedan od onih dana kada se osećaš super sexy, slikaj se pa okači ovde pored slike iz najgore faze. 

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, unitaz said:

i sto je zaradio dovoljno za operacije

 

Ne provlaci pare kroz ovu pricu.

 

Potrebna je volja da se nesto menja a on upravo dolazi iz sredine u kojoj je izlaz skoro nevidljiv. 

 

@Sammaelsvaka ti cast! Hvala na  odgovorima :heart:

 

 

trebalo bi vise da pricamo ovako iskreno i otvoreno; da razmenjujemo iskustva, preporuke, alate za napredak...

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

Ne provlaci pare kroz ovu pricu.

 

Potrebna je volja da se nesto menja a on upravo dolazi iz sredine u kojoj je izlaz skoro nevidljiv. 

 

 

 

volja za radikalnom intervencijom, a nedostatak volje je doveo do ugrozavajuceg stanja :fantom:

Link to comment
11 minutes ago, Lezilebovich said:

@Sammael na kom su mestu princes krofne :D ? Kontam da je to pod brojem dva, ali mozda zasluzuju posebnu tacku :D 

 

Ahahaha, jaoj, one spadaju definitivno u tačku 2 i nesposobnost moje majke da uopšte sagleda šta je to normalna količina hrane.

 

One godine dok su nam firme još bile zajedno je napravila preko 200 komada za moj rođ. Ludilo mozga.

  • Wub 2
Link to comment

Inače, stao na vagu danas zbog sistematskog. 123.5kg

 

Zimus sam bio na 110kg, onda sam imao ceo onaj zdravstveni pakao pa sam 3 meseca bio bez fizičke aktivnosti i ležao u kući i jeo. Pošto po garderobi vidim da sam sad bolji nego letos (a i već mesec i po ne jedem slatko i ne pijem alkohol), znači da sam verovatno bio stigao i do celih 130kg.

 

Eto koliko malo treba da se čovek sjebe, sa sve smanjenim želucem. Kod mene je stres uvek katalizator, kad sam pod stresom gojim se čak i ako jedem normalno, a na dijeti ne mogu da smršam pa makar jeo i 1000 kalorija dnevno.

 

Cilj je sad do kraja godine -15kg, poručio sam za iduću nedelju low carb ishranu, 1900 kalorija dnevno, pa ću spustiti na 1600.

 

Fascinantno je da u teretani nikad nisam bolje radio, čak i vežbe koje jako zavise od težine (sklekovi, zgibovi, propadanja). Nadam se da to znači da mi je kompozicija masti/mišića u organizmu ipak bolja nego što je bila.

 

I moram da sredim spavanje, ovih 5h dnevno sigurno ne doprinosi celoj stvari.

 

Najniža izmerena težina mi je bila 103kg ali to je bilo u decembru 2020. i tad sam imao devojku koja je imala manijakalnu potrebu da hoda minimum 10km svakog dana (iako je imala 55kg na 175cm visine). Ne bih da ponavljam baš taj tempo i intenzitet.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...