Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

1 minute ago, jms_uk said:

 

Ko?

 

Je li ovo trebalo na ovaj topik?

ne, ne znam kako je tu dospelo, ovaj topik nisam otvorila xy dana :laugh:

odgovorila toniju na obozavanje biljane

Link to comment
  • 2 weeks later...

Još se nisi pukao Gli brate? Znam kada sam ranije bio ovde malo aktivniji da si planirao. Ja sam od onda poslednje dve, tri godine na oko 10% sala. Održavam to poprilično opušteno, imam oko 96kg, stvarno nisam nikada bolje izgledao, u teretani me većina pita na čemu sam.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment

Brat gli jos dok bio kod keve u stomaku planirao da se puca cim izadje, al jbg kako izaso eto neki dobar tenis koji morao da se igra u lajvu i tu naravno izginuo k'i Mancester. Kad je krenula sezona filipinske i kineske kosarke on je krenuo da se vadi iz govana i taman kad imao kintu da se puca kvalitetno naleteo vrhunski Reno Klio kod ujaka u Svici za male pare i nije mogao da propusti takvu priliku i ode kinta. Posle se ispostavilo da Klio nema klimu i da ne moze nikom da ga proda pa su mu ostale pare zarobljene pa opet nije imao za kvalitetno pucanje i niz se tako protegao beskonacno do dana danasnjeg.

Link to comment

Moco, sve si promasio. Para imam vise nego ikad i pored toga sto sam nedavno poginuo ko Nemac, odradio sam vec dva ciklusa ali osim navlacenja vode i masti nisam puno uradio jer sam jeo ocajno, previse mlecnih proizvoda i slatkisa a premalo onoga sto valja. Video kako sljakaju neke stvari, pojacace se hrana i uzece se neki drugi preparat kao dopuna testosteronu sledeci put. Sto se kaze, treca sreca.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Samo dobra hrana naravno brljanje s vremena na vreme je ok... Ja sam pre jedno 4 godine krenuo da pazim i brojim kalorije cisto ono da vidim da li ce biti neke promene, uz redovan trening i kardio koji sam imao pre, jbt to stomaka sto sam imao je spalo za jedno 4 meseca, a posle sam i prestao da brojim jer sam vec navikao sta i koliko otprilike, naravno da ima dana kada se osurim od gluposti posle izlaska ili cirkanja, ali ono par dana bude vode, posle sve ok, iako mi se desi da pojedem 3 cele pice iz picerije trg kao iz p.... 

E sad vidi ja nisam imao problema da nabacim masu, znam da dosta ljudi ima taj problem....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...