Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Evo juce 40 km na Fruskoj gori, miksujem trcanje i bajs s tim sto trcanje obicno bude prosek oko 7 km, od 3 do 12 raspon, a bajs mislim nikad ispod 40, najduze do sad 55. Nisu neke ultra duzine ali nije ni lako.

Nisam merio hormone opet iako sam rekao sebi da hocu ali jbg, lenjost je zlo. Isto me sputava i oko ishrane a kevu zabole bas da se cima zbog mene, cak i kad joj dajem pare da kupi nesto zdravo. Kad bi nasao neku zenu u vezbackom fazonu ali mrka kapa i od toga,jbg.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Pa brate,ili smanji triatlonske aspiracije ili dodaj i plivanje pa se takmici.Ne znam bas da neko nabija masu i trci i biciklira od BG do Loznice.Trt ce ti sigurno omoguciti da trcis i teras tocak vise nego bez mandze,ali za masu ce ti trebati onda sta znam,6000 kalorija u danima kada se.bavis aerobnim aktivnostima.Ne razumem logiku.Za hranu,kupi slowcooker i sve skuvas odjednom.Ne treba ti ni keva ni snajka.

Link to comment
5 hours ago, Zli Gli said:

Kad bi nasao neku zenu u vezbackom fazonu ali mrka kapa i od toga,jbg.

 

Za tebe je ko stvorena Brooke Burke, jeste malo starija, ali je i dalje vrh, plus opsednuta vezbanjem i spremanjem dobre hrane, a takodje razvedena i veoma bogata :D

 

https://www.instagram.com/brookeburke/

Link to comment

Nemojte mi te agresivne, nije to za mene...

Elem, danas preskocio teretanu i opalio 50km po Fruskoj gori, skoro 2 sata voznje. Bar cu se izdefinisati, valjda[emoji23]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Ja sam juce krenula opet u gym, a tokom vanrednog stanja nista nisam vezbala. I danas mi je trener dao 25kg na ravnom bencu sto je za mene u normalnim okolnostima nista. Medjutim ja sam dozivela takav bol u grudnim misicima, kao slonovi da su me nagazili. U prvoj seriji sam mislila da nije herc, ali nije nego bas misici. Mene nikada nisu boleli grudni misici ni kada sam dizala vise nego duplo od ovoga.

 

Vi sto bas puno dizete, je l vas bole grudi? Posto mene ranije nikada nisu, je l to znaci da sam mogla da prebacim stare rekorde za jednog petaka? :D

Link to comment
59 minutes ago, askeladden said:

Sa srecom.I bavezno cepter za neki inhibitor da ne dobijes ginekomastiju.Pu pu,daleko bilo. 

-1

 

zli javi se kad porastu da se malo druzimo

Link to comment

Kao sto rekoh, mene izgleda zaobilaze i dobre i lose stvari od hemije. Juce videh poznanika posle nekog vremena, kaze vezbao u izolaciji i uz kombinaciju propionat i primobolan dobio za 2 meseca 9 kila i to cvrstih misica, cistih. Doduse njegovi plivaju u parama bukvalno, kaze da je jeo solidno sto verovatno znaci jastoge i paste i kvalitet, sve servirano od strane nekoga, cenim.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Ne znam sta bih ti rekao.Uz toliko aerobnog trenina,,trebalo bi da jedes kao svilena buba na pauzi za topli obrok,da bi nabacio masu.

Link to comment

Instalirao davno Endomondo pa posle Stravu, programe za merenje rezultata, i nalozio se ko konj na to sve, jbg. Za trcanje mi je to sto je i zbog konstitucije nemam mnogo prostora za napredak ali voznja bajsom je nesto drugo, tu mi je sledeci korak da sa treking bajsa predjem na drumasa (ovaj oko 500e bio, dobri amaterski drumasi su navodno dosta skuplji) plus one patike sto se kace za pedalu i ostala oprema. Ima raznih ruta gde se mere prolazna vremena, zanimljivo mi je to bas, sta znam.

 

Danas sam instalirao neki MyFitnessPal za merenje kalorija i ne valja ovo sto radim. Stavio 193cm i 95kg, aktivan redovno, cilj da nabacujem pola kile nedeljno, Izbacilo mi da unosim dnevno 3660 kalorija dnevno a ja kad sam uneo sve cega sam se setio da sam pojeo danas, cifra je oko 2000 do 2100 :lolol: Jescu posle jos mesa i mladog sira i mozda jos nesto ali to ce opet biti 1000 ispod preporucene cifre, dzabe uzeo hemiju. Jedino jos jedan sejk da ubacim sa svim kaloricnim namirnicama ali ne znam koliko je to dobro resenje, pogotovo sto i nisam toliko nezadovoljan. 

Link to comment

Pavel Tsatsouline je neko cije sam principe vezbanja najvise ubacivao u svoj program treninga od kada sam se zaludeo teretanom i celim tim nacinom zivota, procitao sam svih njegovih desetak knjiga koje je objavio u zadnjih dvadesetak godina, pa ukoliko ljudi nisu upoznatim sa njegovim likom i delom, preporucujem svima da pogledate ovaj podcast koji su on i Joe Rogan uradili krajem prosle godine.

 

 

Edited by Бруклинский
Link to comment

Kupim to povremeno kad se setim pa uzimam po kasiku dnevno ali mora to mnogo ozbiljnije, fali mi mesa u ishrani i mozda nekih testenina cesce ako hocu tih planiranih 100 kila cistih misica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...