Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

18 minutes ago, Friend said:

Koliko su jake te trake tj. koliku tezinu zamenjuju?

 

Kontam vezao bi ih za radijator :)

Ja zakacio za vrata koja se otvaraju prema meni.Kad sam zategao,trake su otvorile vrata a ja sam popio takav udarac da je prvo glava pala pa tek onda noge.

Link to comment

imas vise jacina i modela, one zatvorene i otvorene, znaci ili su u krug ili traka. ja imam tu valjda najjacu trakastu i dosta je solidan otpor koji pruza

Link to comment

Posle sedam dana spikovanih glava,dziger sarmi i svinjskih rebara,vratio sam se 16/8,18/6 ishrani i za sada nemam porive da zderem,iako mi je dosadno do zla Boga zbog karantina.Do sada,a imam 42 godine,ovo mi je najlaksi i najdosledniji nacin ishrane za gubitak kg.Ili smanjenje struka,bolje receno.

Link to comment
23 minutes ago, Moća said:

Ajd prosvetli nas kako to radi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

tjekom 8 sati jedeš(dor, už, ru, ve) 16 ne

Link to comment
4 hours ago, Host said:

Najbolji je bugarski cucanj :fantom:

Dobro si me podsetio da obrisem prasinu sa bucica :fantom:

 

1 hour ago, askeladden said:

Posle sedam dana spikovanih glava,dziger sarmi i svinjskih rebara,vratio sam se 16/8,18/6 ishrani i za sada nemam porive da zderem,iako mi je dosadno do zla Boga zbog karantina.Do sada,a imam 42 godine,ovo mi je najlaksi i najdosledniji nacin ishrane za gubitak kg.Ili smanjenje struka,bolje receno.

Gubi li se snaga i misicna masa uz takav rezim 8:16? Nikad probao.

Link to comment

Pa da.16 sati ne jedes.Cesto ne jedem 18 ili 20h.Sa 16/8 moze i da se pumpa masa,dok sa 18/6,20/4 ne bas.Mora malo da se planira,obroci su relativno veliki i dosta kuvanog povrca,mesa,zdravih masti.Najteze mi je fakat da se odreknem ovsene kase da bi presao na low carb.Uz low carb ishranu kilogrami bas spadaju.Ja cu pokusati da ubacim par dana u toku nedelje sa low carb,sa vise salate,avokada ,tahina i  ribe umesto mesa i jaja ,putera.Videcemo.Sad imam desetak dana da uspostavim ritam,pre nego li krenem natrag na posao.

Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

mora da ide na koronin pdf, krizno vezbanje :rolf:

sent from bubamoto
 

+1

 

ili da dobije svoj topik koronovežba

Link to comment
24 minutes ago, askeladden said:

Pa da.16 sati ne jedes.Cesto ne jedem 18 ili 20h.Sa 16/8 moze i da se pumpa masa,dok sa 18/6,20/4 ne bas.

Misici rastu, masti spadaju - idealka svakog fitnes fanatika? :)

Link to comment

hej društvo,

 

obzirom na upravo započetu situaciju sa Koronom i dane koje ćemo provesti u zatvorenom... hteli bi, supruga i ja, da počnemo da vežbamo u stanu. (ok, kapiram, sad će neko da ubaci nudge nudge wink wink fazon :D ).

 

naše opšte stanje:

- ja imam nekih 10 kg viška. dosta hodam. igram mali fudbal 1 ili 2 puta nedeljno već godinama unazad. imam istorijat treninga raznih kolektivnih sportova, pa samim tim i fizičkog vežbanja, ali ima tome više od 10 godina. generalno imam kondicije, više me brine to što zbog posla konstantno sedim i problemi usled toga (koji se pu pu još uvek bar ne vide).

- hanuma nije baš sportski tip. vežba yogu zadnjih nekoliko godina i takođe dosta šeta. isto par kilograma viška, al je niska pa to ne izgleda kao kod mene :D 

 

bio bih zahvalan za neki savet šta bi mogli da koristimo? Youtube kanal, aplikacije... ??? nešto što bi bilo i primereno nama, ali i situaciji sa izolacijom.

 

fala vi!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...