Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Well, mozda postoji osim brzog metabolizma i rutina 

jedem obroke u isto vreme svaki dan

i idem u wc u isto vreme svaki dan

 

zdrava sam po poslednjem pregledu al bas bas. 

Link to comment

Jbga zaboravila sam da dodam da sam i fizicki dosta aktivna. Stalno u Pokretu. 
 

Miskim da moj stil zivota jednostavno onemogucava gojenje i da hoces. I ne pijem sode, jedem mediteransku hranu uglavnom, vocke razne jedino sto pusim i pijem je mana

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 31.1.2020. at 15:44, Zli Gli said:

Otkud rapten duo u Amerikama, zar oni nisu Hemofarmov lek? Koje su to magijeemoji44.png

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 


donosimo iz srbije

 

i nimulid obavezno. 
 

jebeni misic u listu se oporavio al ne dovoljno. Ne mogu na prste, uz stepenice, na stiklu. Pijem amino i dehidriram se i idem u saunu toplo-hladno vec danima, malo i masiram al bas me nervira sto sporo odlazi. Prva dva dana sam bukvalno bila na jednoj nozi, posle ćopala a sad hodam normalno sa velikom opreznoscu kako koristim stopalo i nogu. 
 

hocu na KM sto pre, uzasno mi nedostaje i verovatno cu od ponedeljka. Presaltacu se na levu kao dominantnu dok se ova ne zaleci

 

ima li jos neki nacin da se ubrza oporavak i zasto mi se ovo desilo? Pijem dosta vode i u kondiciji sam bila, pusim, pijem al to je od samog pocetka. Sparingovala sam ceo cas sa jacim i vecim od sebe al ni to nije prvi put. 

Edited by mustang
Link to comment

Pričao sam sa komšijom fizioterapeutom koji mi je rekao da su najnovija istraživanja pokazala da ga je najbolje raditi u serijama, nekih 8-10 sekundi, sve preko toga gubi se smisao te vježbe. 

Link to comment

Pisao sam vec ranije, meni je plank fenomenalna vezba za core i mnogo mi pomaze za bol u donjim ledjima koji krene da se javlja kad se usedim (a sedim non stop pred kompom, takav mi radni vek).

 

Ja furam tabatu plank par puta nedeljno, ranije sam radio svakodnevno. Ako ti dosadi ili zamori ili postane prelako uvek mozes da ubacis neke od milion varijacija na temu koje ce ti otezati vezbu ali i malo targetirati drugacije misice.

 

Sad ne znam sta imas na umu, uvek ima boljih vezbi za xy, ali meni je plank sasvim :thumbsup:

Link to comment

Hvala momci

Radim vezbe po 30 sekundi, oko 4 min ukupno mi je krug, trebao bih 2 kruga (8 min) ali malo posle 4. minute padam na pod

Kapiram da cesto konzumiranje alkohola i 2 pakle dnevno cigareta ne pomazu, ali boricemo se

@goofs

Upravo za core, jačanje. Isti problem imam, zadnjih par meseci bol u donjim ledjima, ne jak, ali osetim nakon duzeg pesacenja ili posle spavanja.

A core moram da ojacam, kako bih mogao dalje sa vezbama.

Inace, pratim Chris Heriu, on to sve ima objasnjeno na youtube-u, ali on je u tome 24/7, pa mu je sve "veoma vazno, jako dobro" i slicno..

 

 

 

Link to comment

Da darling, težimo ka tome:happy: (no homo)

Svi mi imamo u glavi sliku savršenog muškog tela, ali da, rekao bih da je to to

 

I ovo što kažu James i goofs, kod planka svašta može da se kombinuje, gotovo beskonačan izbor vežbi. Ja sam rezultatima (vizuelnim) zadovoljan, ali ne znam koliko jača core, i dalje muku mučim sa zgibovima, i sad se pitam da li je core slab, ili ruke :sad:

Ovaj plank radim

 

Edited by Godfrey
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...