Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

idi kod lekara, vidi da nije slucajno embolija

ako jeste, to je zajebano i mora da se reaguje sto pre.

moja komsinica je tako prosla - "lecila" grc lista a imala emboliju.

Link to comment

ocu. isla sam na trening jutros, koristila levi umesto desne. ne mogu vise da preskacem...zakazujem docu danas

 

 

navodno mi je desna strana dominantnija, pisem desnom ali znam i levom...jel moguce da udovi mogu da budu isti ?  svejedno mi je leva ili desna noga i valjda zato nisam sinhronizovana...podjednako mi je jak i precizan udarac levom

Link to comment

koliko mi je slab cucanj, pa ja nikad necu dobaciti do svoje tezine. s jedne strane mi je okej da guram to sto mogu, al s druge demotivise me sto nema napretka. 

 

i naravno da cim sam se tu pozalila, da mi je jutjub ukazao ovo :D

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

Ja davno kad sam imao mozda 87-88 kila cucnuo sa 165 i digao, posle sa 170 nisam uspeo ipak ali opet skoro dupla sopstvena kilaza bila. Sad imam vise kila a ipak manje snage, mada opet radim serije sa 140 kila x 6 (mogu i 150 verovatno) ali kolena to mnogo losije podnose nego pre tih 10ak godina, samo cekam kad ce mi leva casica iskociti napred.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Gli a i ostali jel pomazu oni steznici da se smanji rizik povreda kolena kod cucnjeva i iskoraka? I ja ima stalno osecaj da ce da iskoci.:thumbdown: Preporuke ako je neko koristio. 

Link to comment

Mislim da je bolje da smanjis tezinu i bolje otvaras karlicu pri cucnju nego da mucis kolena.Imam protezu sa dve sarke gvozdene i ne koristim je za cucnjeve,vise je za nagle pokrete dobra.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kakav stav imate prema odlasku u gymare, a u svetlu epidemije korona virusom?

 

Juce isao rano ujutro da se izbegne guzva. Bilo 4-5 ljudi, prskanje klupe i sipke asepsolom.

 

Nisam pametan za dalje.

Link to comment

Ja sam resio da pauziram neko vreme, iz nekoliko razloga - pre svega, teretane (i posebno kupaone) se uglavnom nalaze po nekim podrumima, gde je vlaga dosta velika. To mi se ne svidja preterano, pogodno je za mikrorganizme, i mogu da se zakunem da sam svojevremeno tu i tamo pokupio neku virozu zbog toga.

 

Drugo je sto pipkas metalne predmete koje su i drugi pipkali, bemliga, mozda to nije toliko pametno raditi sada. I trece sto vecina ljudi koji idu u teretanu su poprilicno fit i zdravog tela/duha, i zbog toga je moguce da su nosioci virusa a da ni ne znaju za to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...