Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

da li moze neko da mi pomogne sa myprotein srbija. ne mogu da pronadjem kako da im se obratim mejlom. pisala sam im prvi put u prozoru koji sam nasla sledeci uputstva, odgovorili su mi automatskom porukom da ce mi se javiti za dan dva, i od tada ni pisma ni razglednice, a ja sad ne umem da pronadjem mesto za pisanja. nisam pila. 

Link to comment

Moraces Myprotein maticnoj kuci da pises.I meni su jednom prilikom zagubili/ne isporucili posiljku i kad sam pokusao da se obratim podruznici u Norge,nista.Posalji im mail sa kopijom narudzbenice i da nisi dobila ni jedan listic da te obavesti da je paket stigao.Verujem da ce ti poslati ponovo.

Link to comment

well, sto me nisi sprecio da pocnem da se raspitujem sta se desilo s mojim paketom s laznog fejsbuk naloga potpuno zaboravivsi da sam se na majprotein registrovala s drugim laznim imenim preko gmejla s trecim laznim imenom :laugh:

mozak me boli od objasnjavanja da su sve te lazne osobe ja. 

 

Link to comment

JVdOXpg.gif.720c88447a4d898e6d883e14c60e85d9.gif

20 hours ago, darling said:

well, sto me nisi sprecio da pocnem da se raspitujem sta se desilo s mojim paketom s laznog fejsbuk naloga potpuno zaboravivsi da sam se na majprotein registrovala s drugim laznim imenim preko gmejla s trecim laznim imenom :laugh:

mozak me boli od objasnjavanja da su sve te lazne osobe ja. 

 

 

Edited by askeladden
Link to comment

Apdejt posle 3 i po meseca sa po 500mg testosterona (sustanon, mesavina 4 vrste testa kao) i deladurabolina nedeljno


Ocekivanja na osnovu iskustava drugih: odvalices se od mase i bices impotentan za to vreme jer deka ubija libido a dobra je za masu

Sta sam uradio: nabacio 8-9 kila vode i masti jer sam uzasno lose jeo a ne preterano obilno, dok ovo za potenciju nema veze s mozgom nego je testosteron izgleda jaci od deke, konstantno lozenje svih par meseci

Nuspojave: samo bubuljice po ramenima, s tim sto sam to znao da imam povremeno i ranije pa me prodje samo od sebe


Zakljucak: treba uzimati ali ne ovaj miks testosterona nego ili Galeniku obicnu ili neki drugi kvalitetan, nebitno da li brzi ili spori, dok umesto deke moze nesto drugo kvalitetno i naravno mora da se sredi hrana, bez toga ne treba ni ulaziti u pricu4dcfbe0674dfacd58852e37db62a3f48.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Ne secam se one prosle slike, ali mi se cini da si bolje izgledao.

 

 

On 13.1.2020. at 15:27, darling said:

well, sto me nisi sprecio da pocnem da se raspitujem sta se desilo s mojim paketom s laznog fejsbuk naloga potpuno zaboravivsi da sam se na majprotein registrovala s drugim laznim imenim preko gmejla s trecim laznim imenom :laugh:

mozak me boli od objasnjavanja da su sve te lazne osobe ja. 

 

Uf, oni su malo zeznuti, preporuka obavezno placati preko PayPala!

Edited by El Guapo
Link to comment

Bolja forma, manje vode i masti. Sjebao sam sa hranom totalno, sa ovakvih jos par ciklusa i jednako losom hranom bi kroz neko vreme postao onaj masivni debeljan od 120 kila svega, samo ne misica.

U martu ili aprilu cu probati pametnije, jbg.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Daj onu drugu sliku

 

meni izgledas ok. Mada sam ja protivnik tog sranja sto se bodes. 
 

sve ti je proporcionalno

 

 

sta bih ja dala da mogu malo da se ugojim...metabolizam je prebrz. Stalno sam gladna i stalno nesto zvacem...i pravo u wc. Tesko smaranje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...