Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

8 hours ago, ToniAdams said:

meni ovo nista u poredjenju sa maratonima.

mlecna kiselina i bol u misicima je kerov kur spram srca koje oce da iskoci iz grudiju jer nemas daha.

bez namere da umanjim dasin uspeh

 

Brate, maraton traje 2 sata a ovo 12

Link to comment

Pa potpuno nebitno, ultramaraton, stagod. U mom slucaju to je ona trka zadovoljstva. Poredim bol od mlečne kiseline sa momentima kad srce oce da mi iskoči od suludog pulsa. Prvo mogu dosta dobro da hendlujem a od drugog se uspanicim. 

Jel makar tebi jasno da pričam o ličnom doživljaju?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Valjda. Ne znam samo zasto mislis da ti od 12 sati burpija ne bi suludo skocio puls. Meni to lici na kardio aktivnost koliko i na strength-endurance, da se srpski odrazim.

Link to comment

Iskreno, ja nisam ni znao sta su burpiji barpiji nego sam komentarisao iz zajebancije. Sad kad sam video snimak, ovo mi deluje jako bezvezno. Liku svaka cast, naravno, ali je nekako smesno, jebem li ga.

Link to comment
On ‎28‎.‎02‎.‎2018 at 8:10 PM, Milogled Bluff said:

Valjda. Ne znam samo zasto mislis da ti od 12 sati burpija ne bi suludo skocio puls. Meni to lici na kardio aktivnost koliko i na strength-endurance, da se srpski odrazim.

mozda gresim, al onda kad sam ozbiljno vezbao, recimo do sat ipo sa pauzama od recimo minut, nikad mi nije osetno skocio puls, bezobzira da li sam radio propadanja, dl ili bokal cucanj. prosto mislim da kod ove vrste aktivnosti puls ne skace u meri u kojoj divlja kod trcanja.

pricam o sebi, ne o nekom utreniranom maratoncu.

Link to comment

Nije losa vezba sama po sebi, ali je besmisleno pretvarati je u test izdrzljivosti. Mislim, to mozes da uradis sa svakom vezbom, npr. stavis 40-50 kila na benc i radis sto ponavljanja. Ili clean and press sa nekom smesnom tezinom. Ili deadlift. Ne vidim poentu. Ako hoces kardio trening, nemoj da radis vezbe sa opterecenjem nego trci, plivaj, udaraj dzak, preskaci konopac, otkud znam.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

@Toni: Radi 10 burpija u minuti, posle 5-6min ode puls do djavola, ramena krecu da se tresu i donja ledja da otkidaju. Been there so many times. Neki ljudi mogu da trce desetine km pa da se ne umore niti da im znacajno skoci puls, to je sve individualno.

Svi CF treninzi su dizajnirani tako da radis vezbe sa opterecenjem i da ti puls raste dokle god mozes da izdrzis, jer je jak tempo. Meni je to gotivno jer imas kombinaciju kondicije i opterecenja. Istina, jako tesko ces se nagruvati na taj nacin, ali ces biti u formi. A burpije mnogo vole jer pogadjaju vise grupa misica od recimo obicnog skleka.

Link to comment
9 minutes ago, goofs said:

@Toni: Radi 10 burpija u minuti, posle 5-6min ode puls do djavola, ramena krecu da se tresu i donja ledja da otkidaju. Been there so many times. Neki ljudi mogu da trce desetine km pa da se ne umore niti da im znacajno skoci puls, to je sve individualno.

Svi CF treninzi su dizajnirani tako da radis vezbe sa opterecenjem i da ti puls raste dokle god mozes da izdrzis, jer je jak tempo. Meni je to gotivno jer imas kombinaciju kondicije i opterecenja. Istina, jako tesko ces se nagruvati na taj nacin, ali ces biti u formi. A burpije mnogo vole jer pogadjaju vise grupa misica od recimo obicnog skleka.

ok, moguce, nisam nikad radio burpije, al ne vidim sto bi to bilo drasticno zahtevnije od recimo komba propadanje - bokal cucanj.

il skleci - trbusnjaci.

Edited by ToniAdams
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Istina, jako tesko ces se nagruvati na taj nacin, ali ces biti u formi. 

 

Oni sa CrossFit Games deluju prilicno nagruvano?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...