Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Na zalost nemam vremena iscitavati topik od pocetka pa zato trazim savet od kolega forumasa. Trebao bih da se otarasim nekih 10 kila i pritom da nabijem malo misicne mase, disciplina mi do sada nije bila jaca strana, ybg :D 

 

Treba mi savet oko odabira opreme (patike prvenstveno) kao i tipove vezbi i ev. nacin ishrane za pocetak. muchas gracias

Link to comment

Koliko si spreman da resetujes nacin ishrane ? To je ključno. Moj predlog je LCHF i tezinske vezbe (program 5x5), meni je pomoglo. Prva 3 meseca strogi rezim - izbaci sve sto je lepo (alkohol, hleb, testo, krompir, gazirano, mahunarke...) Imas na netu dietdoctor.com za ishranu a rezultate ces imati u prvih mesec-dva i bez vezbanja a sa vezbanjem i vise.

Link to comment
On ‎1‎/‎24‎/‎2018 at 9:57 AM, nisam ja said:

84

nakon virusa, manjka apetita i 2nedelje nevežbanja 82.

 

kalirao sam. Proširile se farke, a pucale su donedavno. Od ponedeljka™ teretana bleja!

Link to comment

Ja sam regulisao ishranu od seprembra,nabio sam misicnu masu ali sam izgubio 2/3kg i tako umesto 71 imam 68.5. Ne znam sta da radim i kako da povratim kilazu a da se ne umastim. Jedem piletinu,mahunarke,pijem whey,izbacio slatkise,testo,belo brasno i ne mogu da povratim kilazu.Sve mi farmerke velike.Pomozite..

Link to comment

nešto drugo oko ishrane:

naišla ovih dana na  jućub kanal tipa koji priča kao daško i mladja ( https://www.youtube.com/user/ViktorVrska/videos ) i tu postoje klipovi doktora o tzv anaboličkom prozoru nakon treninga koji je već  naučno osporen  (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3577439/)  ali zanimljivo je čuti i detaljnu analizu i preporuku ovog doktora

part1,2,3,4

 

 

Link to comment

Sat pre i odma' posle treninga po banana, i eto ugljenih hidrata i snage i svega. Ja juce radio mrtvo posle sto godina, 6x150 bez ikakvih problema. Do leta napadam opet 6x200, iz dosade.

Uzeo i kazein prvi put u zivotu, pijem s mlekom pre spavanja, Muscletech sa ukusom cokokade. Nekako gusci od whey proteina, drugaciji ali ljep i nemam problem s varenjem.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
20 hours ago, Niveamen said:

Ja sam regulisao ishranu od seprembra,nabio sam misicnu masu ali sam izgubio 2/3kg i tako umesto 71 imam 68.5. Ne znam sta da radim i kako da povratim kilazu a da se ne umastim. Jedem piletinu,mahunarke,pijem whey,izbacio slatkise,testo,belo brasno i ne mogu da povratim kilazu.Sve mi farmerke velike.Pomozite..

 

Pusti kilazu, prati obime - ramena, grudi, stomak, kukovi... Ja imam sada 2 kile manje nego pre godinu dana kad sam bio kao tovljenik a obimi su neuporedivi (npr. u struku 10cm manje)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...