Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

8 hours ago, goofs said:

Drogiraši, koje marke suplemente koristite? Ja imam neki Twinlab whey, a izabrao sam ga jer je bio jedan od dva u dućanu pored kuće, a više volim narandžastu od zelene boje :fantom:

 

 

Ništa od toga, ionako jedem previše jaku hranu sa puno proteina, ali zato uzimam dosta vitamina; 1 Centrum, par kapi Vigantola, B complex i 2 Pilule Joint MD-a dnevno. :thumbsup:

Link to comment

E taj Joint MD.Pomaze li cemu?Uzimam riblje ulje i kapsulu ZMA pred spavanje ,nekada E vit.tabletu.Stvarno mi se cini da od ZMA bolje spavam.Imam vise snova i to je cini mi se uobicajeni efekat.Od kad radim cucnjeve i off danima rimsku klupu,onda podizanje kukova i balans tablu, koleno me uopste ne boli.

Link to comment
2 minutes ago, askeladden said:

E taj Joint MD.Pomaze li cemu?Uzimam riblje ulje i kapsulu ZMA pred spavanje ,nekada E vit.tabletu.Stvarno mi se cini da od ZMA bolje spavam.Imam vise snova i to je cini mi se uobicajeni efekat.Od kad radim cucnjeve i off danima rimsku klupu,onda podizanje kukova i balans tablu, koleno me uopste ne boli.

 

 

Pomaže mnogo, pisao sam već na jednoj drugoj temi pre par meseci. Imao sam išijakluk, probleme sa kičmom i ledjima, posle jedno mesec dana uzimanja, kao da nikad nisam imao.

Link to comment

Na početku je bitno da redovno uzimaš uz obroke po dve ujutro i uveče, a posle tri nedelje se prelazi na režim od jedne ujutro i jedne uveče. Da kucnem u drvo, so far so good... 

Link to comment
6 hours ago, nisam ja said:

nemojte biti toliko mačo. Tj MACHO kako mile voli reć, nego dajte neke recepte za kolače s kozjom surutkom :lol:

pa uzmi rikotu, to ti usirena surutka i od toga pravi kolace kao sto bi sa filadelfijom ili svapskim sirom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...