Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Imam opciju preko firme da uzmem fitpass za 2 soma 30 poseta nedeljno, a odusevio sam se sto je na spisku i par objekata gde sam bio i gde zelim da idem da treniram. Do sad sam placao 1400 din u lokalnoj teretani za 12 treninga nedeljno a koja je bas oskudno opremljena ali je meni bilo ok jer je imala rack i bila na 2 min peske. Sad su prohtevi i zelje porasli, a za 2 crvene imam i spa-zenba plus saunu kad hocu... Malo li je...

 

Vas par sto koristite, kakvi su utisci do sada ?

Link to comment

Meni vrsi posao jer je clanarina u teretani u koju idem, 16 termina, 3000din (ili tako nesto)

 

A sa fitpassom za 2000 imam 30 termina bilo gde pa i u toj teretani

 

Pa fazon, idem u gym, idem nekad na RPM, idem s drustvom na kuglanje, ili uzmemo termin za basket pa ne platimo vec nam skinu termin s kartice, idem na bazene leti da blejkam (a mozes i na zatvorene da plivas (trening)).. tako da se meni zesce isplati sto zbog treninga sto zbog zajebancije s drustvom

 

Btw, nije 30 poseta nedeljno, vec mesecno [emoji4]

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
13 minutes ago, Have_Fun said:

Meni vrsi posao jer je clanarina u teretani u koju idem, 16 termina, 3000din (ili tako nesto)

 

A sa fitpassom za 2000 imam 30 termina bilo gde pa i u toj teretani

 

Pa fazon, idem u gym, idem nekad na RPM, idem s drustvom na kuglanje, ili uzmemo termin za basket pa ne platimo vec nam skinu termin s kartice, idem na bazene leti da blejkam (a mozes i na zatvorene da plivas (trening)).. tako da se meni zesce isplati sto zbog treninga sto zbog zajebancije s drustvom

 

Btw, nije 30 poseta nedeljno, vec mesecno emoji4.png

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

 

 

 

 

 

i ja tako kontam - teretana 12x MESECNO :1_grinning: , pa malo bazen, sauna...

Link to comment

@goofs

 

Mislim da ti je dovoljno samo da firma napravi neki ugovor s njima i ti se prebacis na taj business paket

 

Inace, cak ni tvoja firma ne mora imati ugovor s njima, dovoljno je da neko ima taj paket pa da zatrazi za tebe

 

Ja sam npr pitao da burazer ide preko mene i dobio je taj paket, samo sam im mailom potvrdio da kao "garantujem" za njega.. ugovor je na 6 meseci minimum.

 

Drugar je isto uzeo za svoju curu

 

Jednostavno se dogovoris s njima mailom, samo ta osoba koja ima taj business paket, treba kao da da saglasnost da mozes uzeti preko nje

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
14 hours ago, MayDay said:

Vratila sam se sedmog marta da vežbam posle dva i po meseca pauze i zadve nedelje sam vratila svu snagu i negde prebacila. Npr, sad sam izgurala cele serije od 15x sa 35kg kosi benč, a pre pauze sam radila 30kg. To znači da ću sutra dobiti da radim cele serije od 40kg ravni benč, a ne da ću moći samo 7 ponavljanja kao pre pauze sa tom težinom.

 

Sad jedva čekam sutra da idem u gym da to uradim.

 

Možda ima veze i sa tim što mi je od prekjuče visok nivo estrogena. Moja drugarica koja je profi rukometašica kaže da ima mnogo više snage i bolje igra kad ima menstruaciju. Trener mi kaže da su neke žene jače, a neke slabije kad dobiju. Ja sam sigurno jača. Možda bi muškarcima bilo bolje da piju estrogen, nego što se neke žene bodu testosteronom. Uostalom, vi teretandžije ste sigurno sve to apsolvirali. Ja kao newbie lupetam okolo.

 

nema veze s ciklusom (mislim, ima sveukupno postignuce, moze lep grafik korelacije da se nacrta), vec si dosta snazna u oblasti grudi, to je tvoja jaka tacka. imas potencijala da budes sampionka u bencu nase teretane i sire :)

 

Edited by darling
Link to comment

kako znas koliki ti je nivo estrogena?

mislis da si jaka zbog visokog estrogena i kao prilog tezi kazes da tvoja drugarice rukometasica (apsolutna carica, ako mislim tacno :) ) kaze da je najjaca kad ima mentruaciju, a u prvim danima ciklusa je estrogen najnizi.

 

svaka cast na progresu, obe, moj grafikon ide samo na dole:) maximum dosegla 6 meseci nakon prvog treninga, ostalo je deklinejsn, pooolako ali sigurno

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ja sam cuo, iz totalno neproverene price, da ribe koje se profy takmice u borilackim sportovima (kikboks i te fore), zatrudne tipa 2 meseca pred takmicenje jer ih tad cepa estrogen, pa posle abortiraju. Ne znam ima li istine, ali je tema za razmisljanje :D

@fitpass 
tnx svima, cackao sam malo, mora firma da se registruje kod FP i u zavisnosti od broja clanarina dobiju povoljniju ponudu. Dve tisucje za 30 termina je stvarno bruka dobra ponuda, ali trenutno nedostupna :)

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Ja sam cuo, iz totalno neproverene price, da ribe koje se profy takmice u borilackim sportovima (kikboks i te fore), zatrudne tipa 2 meseca pred takmicenje jer ih tad cepa estrogen, pa posle abortiraju. Ne znam ima li istine, ali je tema za razmisljanje :D

@fitpass 
tnx svima, cackao sam malo, mora firma da se registruje kod FP i u zavisnosti od broja clanarina dobiju povoljniju ponudu. Dve tisucje za 30 termina je stvarno bruka dobra ponuda, ali trenutno nedostupna :)

To je stara dobra praksa iz istocnog bloka sa gimnasticarkama.Rumunija,Ist.Nemacka.Treneri su prakticno silovali devojcice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...