Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

U struku sam i ja neuporedivo manji,salo sam skinuo i zato mi sada faremerke spadaju,ali sam se u gornjem delu rasirio i izdefinisao.Opet fali mi kilaze,na moju visinu od 176,malo je 69kg.Verovatno moram dodatno da pojacam pilece belo i ribu,tj.da duplo povecam obroke,ali to mi je dodatno opterecenje na budzet..

Link to comment

Ne znam skoro nista o ishrani i optimalnom unosu nutricijenata, te stoga mogu samo da vam prenesem savet jednog snaznog momka s novog beograda, iz vremena kada je bodibilding bio sport snage, a ne izgleda i pozeraja - petobanka na parizer (misli se na obim ruke).

Link to comment
42 minutes ago, Niveamen said:

U struku sam i ja neuporedivo manji,salo sam skinuo i zato mi sada faremerke spadaju,ali sam se u gornjem delu rasirio i izdefinisao.Opet fali mi kilaze,na moju visinu od 176,malo je 69kg.Verovatno moram dodatno da pojacam pilece belo i ribu,tj.da duplo povecam obroke,ali to mi je dodatno opterecenje na budzet..

 

Pa dobro je, uradio si prekompoziciju telesne mase, sad je na redu povećanje mišićne mase a samim tim i kilaze. Treba ti plan ishrane za to, malo gledaj na netu ili konsultuj nekog ozbiljnog sa znanjem o tematici. Treba da unosis vise kalorija nego sto trosis, ali je sastav tih kalorija bitan... ja nisam strucan.

Link to comment

Gledao sam po yt razne te volgere koji pisu i drze se plana ishrane,i koliko sam primetio svima njima je zajedničko unos zdravih masti iz ribe,orastastih plodova,unos kvalitetnih ug hidrata kao što su ovsene pahuljice,pirinac,krompir,i unos proteina belo meso,jaja,whey,junetina,itd.Dakle verovatno moram sve ovo sto sada unosim kolicinski da povecam,dakle bez parizera,pekara,belog peciva,virsla i ostalih preradjevina.Samo eto sto sve to trazi i finansije,jbg.Krenuću polako sa povecanjem svega onoga sto unesem,ali ne mogu ni rob hrane da budem,a da zapostavim sve ostalo.Zivot cine i druge stvari,ne samo teretana..

Link to comment

U kom ste vi fazonu ljudi... Jel neko od vas zivi od svog izgleda? Kalorije su da se konzumiraju, a ne da se broje. Dovedite benc na bodyweight x 5-6 ponavljanja i dedlift ili cucanj na 1,5 bodyweight x 5-6 i izgledacete kao bogovi, uz bilo kakvu razumnu ishranu. Jbt, pa sustina bodibildinga ja ipak dizanje tereta, a ne planiranje obroka  i proucavanje nutricionistickih tablica

Link to comment
4 minutes ago, Milogled Bluff said:

U kom ste vi fazonu ljudi... Jel neko od vas zivi od svog izgleda? Kalorije su da se konzumiraju, a ne da se broje. Dovedite benc na bodyweight x 5-6 ponavljanja i dedlift ili cucanj na 1,5 bodyweight x 5-6 i izgledacete kao bogovi, uz bilo kakvu razumnu ishranu. Jbt, pa sustina bodibildinga ja ipak dizanje tereta, a ne planiranje obroka  i proucavanje nutricionistickih tablica

ja kad sam to laganeze mogao isto sam gadno izgledao

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...