Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Weighted hyperextension radim ponekad, sa 10kg, npr 3x8. Radila sam i sa 15 ali sad kad me ruka zeza ne mogu da drzim tu plocu na grudima toliko dugo...Iskorak, mislis lunge? To tek ne mogu, vec nekoliko godina, boli vise nego squats... imam taj problem sa asimetricnim 'grcenjem', samo je to komplikovano objasniti. Npr zbog toga mi je u poslednjem napadu leva lopatica zavrsila nekoliko cm vise od desne u nedelju dana.Ok, ti si visok :). A koliki ti je deadlift, if I may ask?Edit: sta su ledjnjaci?

Edited by estel
Link to comment
Edit: sta su ledjnjaci?
to je kad legnes na stomak na svedski sanduk, neko ti sedne na noge, da ti kukovi budu na ivici a gornji deo tela tl viri, stavis ruke na potiljak i radis savijanja od 6 na 9 sati, i kad se zakucas u svedski glavom polomis nos i onesvestis se :D
Link to comment
Weighted hyperextension radim ponekad, sa 10kg, npr 3x8. Radila sam i sa 15 ali sad kad me ruka zeza ne mogu da drzim tu plocu na grudima toliko dugo...Iskorak, mislis lunge? To tek ne mogu, vec nekoliko godina, boli vise nego squats... imam taj problem sa asimetricnim 'grcenjem', samo je to komplikovano objasniti. Npr zbog toga mi je u poslednjem napadu leva lopatica zavrsila nekoliko cm vise od desne u nedelju dana.Ok, ti si visok :). A koliki ti je deadlift, if I may ask?Edit: sta su ledjnjaci?
Pa posto u teretanama nema svedskog sanduka, na strunjaci legnes na stomak i ili ti neko drzi noge ili ih zaglavis i onda se podizes. Slican princip kao na hiperekstenziji.Pre pauze sam radio mrtvo max 100kg 3, 4 puta, sad nakon pauze radim 60x10, 80x10, 70x10. Polako ali sigurno se vracam prethodnim tezinama, ali sto je najbitnije misicna masa je vec na visem nivou nego pre pauze, iako guram manje tezine u skoro svim vezbama. Edited by casperbgd
Link to comment

Miralem ne može da okači sliku jer ne može biti uslikan a razlog je taj što mu se ćela toliko presijava da onemogućava bilo kakvo slikanje.

Edited by Moća
Link to comment
mislim da sam danas i ogulila zuljeve, pecka me, kao da je jedan posta ziva rana.
rukavice obaveznoinače u svim teretanama gde sam bila i snažni muškarci i nežne žene su nosili takve rukavice
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...