Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Taj na Buvljaku je poskupeo u picku materinu. Mislim da mu je sad kilo tegova oko 300 kinte.
Au, sunce ti jebem! Pa koliko je bio pre poskupljenja?
Link to comment

ja vec imam olimpijsku sipku -_-ma planiram da im kupim set kad dodjem i toliko od mene. (kao vezbace ako ne mora da ide u teretanu)ako to krene da skuplja prasinu ima ko u familiji da nasledi, nece se baciti.

Link to comment

za tegove overite kupindo/limundo/kupujemprodajemja sam uzeo odlicne montazno-demontazne bucice (ima nekoliko tegova razlicitih velicina koje nabacujes) 2x25kg za 7k dinara.ima i livenih od 20kg za sipku, svega

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ma, suludo je kupovati po radnjama. Prevelika razlika u ceni. Jedino sto nisam primetio da se "polovni" (citaj: neko se smori od vezbanja, pa prodaje sve) nesto drasticno razlikuju u ceni od najbolje redovne ponude sa KP.

Link to comment
Koliko se secam, nesto vise od 2 evra kilo. Bezobrazni su maksimalno.
kolko ja znam, cene tegova zavise od cena gvozdja na trzistu, a ono ume dosta da varira. mozda je i do toga.
ma planiram da im kupim set kad dodjem i toliko od mene. (kao vezbace ako ne mora da ide u teretanu)
aj se kladimo da nece nijednom uzeti samoinicijativno da vezba? Edited by Miralem
Link to comment

Najbolje da kupi tegove i klupu od debelog Tonija. Verujem da bi ih on prodao povoljno, posto mu ne trebaju i ne zna da ih koristi. S tim sto kupac treba da dodje sa buldozerom da ukloni naslage prasine.

Link to comment

^^ma da, mastam ja... a trebala bi, ima 20+ kila vise od mene a niza je, plus ostalo sto ide s njenim godinama. prijavio se ovaj 'mali' rodjak sto sad vec vuce 200kg deadlift (bar mi tako kaze) da ce da je 'podseca' (a kontam da ce vise vezbati on :D )

Link to comment
Najbolje da kupi tegove i klupu od debelog Tonija. Verujem da bi ih on prodao povoljno, posto mu ne trebaju i ne zna da ih koristi. S tim sto kupac treba da dodje sa buldozerom da ukloni naslage prasine.
ili to, ili da dovedemo ribe toniju na gajbu. onda ce krenuti da vezba.
^^ma da, mastam ja... a trebala bi, ima 20+ kila vise od mene a niza je, plus ostalo sto ide s njenim godinama. prijavio se ovaj 'mali' rodjak sto sad vec vuce 200kg deadlift (bar mi tako kaze) da ce da je 'podseca' (a kontam da ce vise vezbati on :D )
a jbt, i sama znas da od tegova nece smrsati. plus cim je krenula da trazi izgovore da ne ide u teretanu onda je jasno. ako bi smo bili realni, trebala bi da je lozis da se seta puno, upise neke casove plesa, aerobic, pilates, yogu ili u tom stilu. nikad od nje powerlifter.
Link to comment

ubise me erector spinea :D od onog romanian DL juce. evo danas skoro da nisam ni pipnula sipku, samo jednom jutros, jos u pidzami, kad sam sisla po kafu, 1@50kg, za razbudjivanje. posle je flatmate loadovao 90kg i ostavio tako pa tu nista nisam mogla. (nije da nisam probala malo, samo da potvrdim da ne mogu)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...