Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

a otkud ja da znam koliki mi je % masti :lol:
e ja imam jednu vagu koja to meri. moras da stanes bosa i da ti noga bude skroz suva. (ustanovila sam da se rezultat menja ako su ti noge vlazne od tusiranja ili namazane kremom.) elem, ukucas godine, visinu i ne znam sta jos, napravis svoj profil i sokoćalo ti kaze koliko masti, koliko misica i tako to.mada, to nije bas pouzdano. alternativa je da ti urade merenje tako sto ti stipaljkama zahvate mast na par kljucnih mesta (znam da se gleda onaj deo iza nadlaktice - mish rukavi) i da ti onda nekako izracunaju.ali ako mene pitas, ono nesto sto cini frajera ne moze da se nabavi u teretani i izmeri na toj mojoj vagi, pa kapiram da isto vazi i za zene.
Link to comment

au sestro mnogo je to komplikovano :lol: a i nije mi mnogo bitno da li sam mršavo debela ili debelo mršava ili masno mršava ili mršavo debelo masna ili šta većznam da imam dobar broj kila ali da bi valjalo smanjiti & zategnuti stomačinu, i gotovo

Link to comment
a otkud ja da znam koliki mi je % masti :lol:
zatvore te u specijalnu masinu pa procene :) (ili t epotope u vodu, ili te stipaju nekim klestima... ima raznih nacina)@IL - ides dodjavola!... :lol: nikad mi ne bi palo na pamet da za zenu onakvog izgleda kazem da je ruzno gradjena. nije ideal zenskih proporcija (sta je to?) ali je sasvim OK ('ruzno' mi nikako ne bi palo na pamet)
Link to comment

ehhh? ok. htedoh reci da je u sustini kruskasto gradjena (samo sto nije toliko vidljivo kao kod niskih zena) a meni to ruzno. ok, ne svidja mi se..ko sto se nekom ne svidja drugi tip gradje :)mene sahvatali neki promoteij neke sprave pre 2 godine u knez mihajlovoj da mi mere taj odnos i ispalo da imam preeevise masti u odnosu na misice :D@indi, ne tezim idealu u praksi, ko sto rekoh, nedostizan mi je iz milion razloga..nego ovde teoretisem o idealu..kad nadjem neciju fotku koja to najbolje odslikava okacicu

Edited by InvisibleLight
Link to comment
Ali, koja je poenta imati tip građe kao ideal, nije to nešto što može da se promeni. Ne bez vrlo agresivne hirurgije, mislim.
odgovorila u editu,dok si pisao
Link to comment

Kejt Mos ne može biti ništa drugo osim skini. Skini fet je Sergej Trifunović. Od žena - moram malo da razmislim, javljam se kad smislim.

Link to comment

Kejt Apton navodno važi za skinny fat, ali ja mislim da je kod nje više stvar u tome da nema struk, tj gradjena je kao tost hleb.Ali je meni ona ribetina i po.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...