Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pa meni je skinny fat bas suprotno od zategnutosti, tu je sve 'meskasto' (nemam bolji izraz :D. pricam 'na oko', ne 'na dodir'). skinnny fat je sve samo ne zategnuto :).npr ona devojka sa prethodne strane - je l' ona 'zategnuta' ili 'izdefinisana' (meni je zategnuta)?
jesi ti citala sta sam ja odgovorila sejlorki :)sto mene sad ispitujes, ja mrzim skinny fat.
Link to comment
lose proporcije i stubaste noge ostale
matilda!samo da ovekovecim.edit > pa sta predlazes, testeru? Edited by gagorder
Link to comment
jeste ta sa prethodne 'just zategnuta' ,al je ruzno gradjena (meni)
ova sto je matilda citirao je ruzno gradjena? jeste da su ukusi razliciti :), ali ja bih rekla da je za 172cm sasvim ok gradjena (na ovoj drugoj slici)
Link to comment
tanka zena koja ima slaninu.
pa to sam ja :mellow:samo što ja ni sebe ni u ludilu ne bih stavila u istu rečenicu sa "fat"samo sa "speckbauch"
Link to comment
ova sto je matilda citirao je ruzno gradjena? jeste da su ukusi razliciti :), ali ja bih rekla da je za 172cm sasvim ok gradjena (na ovoj drugoj slici)
pa dobro...moja analiza :) : prvo proporcije a i ostalo pojedinacno-suvise siroki bokovi u odnosu na ramena-sami bokovi su previse spusteni - tacka gde su najsiri bi trebalo da je u nesto vecoj visini - tada se ima utisak malo duzih nogu, ovako opticki deluju krace- sama ramena su po obliku takva da nema onog blagog zaokrugljenog dela - delotidi kao da ne postoje (velika mana)- ajde sto su stubaste noge nego i same butine su malo jace
Link to comment
pa i jesu ista zena :Da zene su lepe kad su zdrave i vitalne, pre svega...
pa i kad nisu zdrave i vitalne, treba im pomoci da budu nasmejane i dobre volje pa ce biti lepe i sebi i dugima :)
Link to comment
kejt mos i fat mogu u istu rečenicu?!meni je ona jedan od pojmova preterane mršavosti
to je tehnicki termin, ameli ^_^visok procenat masti je poenta. dakle, lepo rasporedjen gladac, a unutra jadac.
Link to comment
-suvise siroki bokovi u odnosu na ramena-sami bokovi su previse spusteni - tacka gde su najsiri bi trebalo da je u nesto vecoj visini - tada se ima utisak malo duzih nogu, ovako opticki deluju krace- sama ramena su po obliku takva da nema onog blagog zaokrugljenog dela - delotidi kao da ne postoje (velika mana)- ajde sto su stubaste noge nego i same butine su malo jace
ja se samo nadam da estel ne zna ovu zenu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...