Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Svi prodju kroz tu fazu decijih bolesti. Pravi vezbaci na kraju shvate da im ne treba nista osim sipke, par bucica i eventualno benc klupe u dnevnoj sobi. -_-Estel je na pravom putu, ugledajte se na nju.

Link to comment

meni fali samo sipka! mada mi je i klupica za trbusnjake, ne za press :(a od specijalne opreme imam aluminijumsku flasu za vodu od 2 evra. i to nisam gledao sta uzimam, to je disney cars flasa :isuse: mada dobro, bolje nego da mi je zapao vini d pu ili miki maus.

Link to comment

primljeno k znanjuipak od trenera nista, zavisim od ekipebenzo sam na 28 stabilizovao na serijama (osim ako nije stavio vise, nisam proveravao)ovi moji od 65kg dizu 95kg, a sef od otpr.80 dize 130i nisam debeo, samo sam elegantno prepunjen :D

Link to comment
ovi moji od 65kg dizu 95kg, a sef od otpr.80 dize 130
Jebote, jel se ti druzis sa profesionalnim powerlifterima?1,5, odnosno 1,6 x bodyweight na bencu. Zanimljivo.
Link to comment
ne vredi mau, odbijaju da kace slike. nasli su hiljade izgovora...
Zvacemo i Mau da nas upozna uzivo kad sledeci put dodje u Srbijicu.
Link to comment
Jebote, jel se ti druzis sa profesionalnim powerlifterima?1,5, odnosno 1,6 x bodyweight na bencu. Zanimljivo.
to je znaci mnogo :wacko:licno stavljao 95 i stajao mu iznad glave za cupanje, digao covek dva puta i treci ga put izgubio na prehvatanjusef je sef, i imao je dvoboj sa nekim, 5x130, ostavljam tu da sam pogresno skontao ali rekose bendzoto je cista opustena rekreativna ekipa, valjda :huh:
Link to comment

Za coveka od 80 kila 130x5 nikako ne moze biti opusteno. To je preko 140 jedno ponavljanje, mozda i celih 150. To je za rekreativca apsolutno iskljuceno.

Link to comment

Ne kazem ja da covek ne dize toliko, ali, ako dize, onda je veoma ozbiljan vezbac i verovatno na necemu. Svakako nije casual rekreativac.Evo, nek Glintara kaze koliko je puta u zivotu video da neko radi seriju benca sa 130 kila. Jedan moj ortak je mogao da izbaci 140. Tada je imao oko 110 kila i bio na kreatinu. To je najvise sto sam ja video i cuo da neko dize bez hemije. Ne racunam Supermene po stranim forumima i na Jutjubu.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...