Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

siguran je koliko i maroko, obicna viza se dobija za pet dana (30 dana boravka) u ambasadi, klasika dve slike, potvrda o zaposlenju/studiranju i 35 eura, ali ako trazis poslovnu, ceka se bar dve nedelje i papirologija je, naravno, komplikovanija.nemoj da se zezas da trazis obicnu ako ides poslom.

Link to comment
koliko dugo traje procedura? 10 dana :unsure: uopste, koliko je siguran alzir danas ?
Ovi nasi idu stalno (+ imamo tamo dosta ljudi) i nemaju nikakvih problema.Je li glavni grad ili Konstantin? (predpostavljam da je tramvaj u pitanju posto metro radi siemens ;) )
Link to comment
siguran je koliko i maroko, obicna viza se dobija za pet dana (30 dana boravka) u ambasadi, klasika dve slike, potvrda o zaposlenju/studiranju i 35 eura, ali ako trazis poslovnu, ceka se bar dve nedelje i papirologija je, naravno, komplikovanija.nemoj da se zezas da trazis obicnu ako ides poslom.
hvala lubo, u nemackoj bi trebalo da za 7 dana dobijem poslovnu vizu.
Link to comment
Ovi nasi idu stalno (+ imamo tamo dosta ljudi) i nemaju nikakvih problema.Je li glavni grad ili Konstantin? (predpostavljam da je tramvaj u pitanju posto metro radi siemens ;) )
nisi dobro zapamtio, istina je da moja firma pravi najbrze vozove (vidi sopstveni topic :lol: ), ali ne bavim(o) se samo shinobusima.idem u bab ezzouar, na obali mediterana i u hassi messaud, u pustinji - kad dobijem vizu, znaci za jedno nedelju i po.btw, ovo drugo mesto je poznato po pogromu zena, negde 2001.
Link to comment

odbijen za alzirsku vizu od konzulata u nemackoj - razlog: ne postoje diplomatski odnosi izmedju srbije i alzira :blink::blink::blink: zvao alzirsku ambasadu u beogradu. iznervirani pricom i razlogom odbijanja, obecali da ce mi oni dati vizu, ako me u nemackoj jos jednom odbiju.hvala svima koji su prajvat kanalima ucestvovali u razjasnjavanju srpsko-alzirskih odnosa.

Link to comment

novi momenti: bio sam istrajan u trazenju pravog razloga za nedobijanje alzirske vize. kazu, ne postoji u software-u mogucnost da se vlasniku srpskog pasosa izda alzirska viza :Hail: mozda dodjem u bg za koji dan.

Link to comment
novi momenti: bio sam istrajan u trazenju pravog razloga za nedobijanje alzirske vize. kazu, ne postoji u software-u mogucnost da se vlasniku srpskog pasosa izda alzirska viza :Hail: mozda dodjem u bg za koji dan.
kad smo kod softwarea.pre 2 godine bila sign. other u sup-u novi sad da prijavi dete, i pita je salterusa:- gde je dete rodjeno- u frankfurtu- da li je to savezna ili demokratska republika nemacka- pa samo je jedna nemacka vec skoro 20 godina- ali program mi trazi da unesem: savezna republika nemacka ili demokratska republika- onda savezna republika :isuse: Edited by Rosbacher
Link to comment

U UK, pre par meseci zbog promene pasosa morao sam da se ponovo registrujem za IRIS i problem je bio sto njihov skener cita sa pasosa SRBija, a u sistemu ima samo ili Jugoslavija ili SiCG ...Na kraju ne znam ni sta su uradili...edit:

kad smo kod softwarea.pre 2 godine bila sign. other u sup-u novi sad da prijavi dete, i pita je salterusa:- gde je dete rodjeno- u frankfurtu- da li je to savezna ili demokratska republika nemacka- pa samo je jedna nemacka vec skoro 20 godina- ali program mi trazi da unesem: savezna republika nemacka ili demokratska republika- onda savezna republika :isuse:
Prodjoh danas pored ambasade u Beograde i na tabli pise "Savezna Republika Nemacka" :lol: Edited by jms_uk
Link to comment
da li neko zna da li ce ako se produzi rok vazenja plavih pasosa sa njima moci da se putuje u EU zemlje sa vazecom sengen vizom dobijenom ove godine?
koliko ja znam, hoce.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...