Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ima banka, mislim da je Pireus. Nije mnogo daleko, tako da se brzo stigne peske.Koliko se secam, nakon uplate vize nije potrebno da se ponovo ulazi u konzulat, vec postoji sanduce u koje se ubaci sva dokumentacija.

Link to comment
Za ove zemlje nam ne trebaju vize: AndoraArgentinaBelorusijaBocvanaBiHCileCrna GoraEkvadorFidziHrvatskaJermenijaJuzna KorejaKostarikaKubaMeksikoPeruRusijaSejseliSingapurTrinidad i TobagoZapadna SamoaTunisZambijaedit: izvor je Politika...
Proverio sam ovaj spisak, Meksiko otpada, viza je potrebna, jedina promena je što je sada besplatna. Ostalo je ok (sa izuzetkom Andore :lol: )...
Link to comment
Ima banka, mislim da je Pireus. Nije mnogo daleko, tako da se brzo stigne peske.Koliko se secam, nakon uplate vize nije potrebno da se ponovo ulazi u konzulat, vec postoji sanduce u koje se ubaci sva dokumentacija.
Ovo mogu da potvrdim sve sem imena banke kog se ne sjecam.
Link to comment
Hitno!!! Gde se uplacuje 35 evra za madjarsku vizu? Kazu neka banka pored konzulata, ja se nesto ne secam da tamo na Senjaku bese banka :unsure:
Zar nije Madjarska ambasada u Proleterskih brigada?
Link to comment

ne moras ni da se nasmesis. cika ce da ti gleda samo u ispruzenu ruku.mozda ces da imas srece, meni jednom bila jedna super seka.nista ti ne treba, sem prazne strane u pasosu, nekako su osetljivi na to da je lupaju gde vec nesto ima.

Link to comment
super, hvala!i ne treba da nosim sliku ili vec tako neko iznenadjenje, samo se pojavim i nasmesim?
Ne treba slika ni iznenadjenje, ali treba 10 € - probao ja da uvalim 10$, kazu za nas pasos moraju evrici :unsure:. Obrati samo paznju da je prodaja vize/nalepnice odvojena od same pasoske kontrole i da treba da se obavi prvo.
Link to comment
nemam sad vremena da tražim link, može tranzit. ja sam u ponedeljak iz bugarske kroz rumuniju došao u srbiju sa šengenom. ne znam koliko dana imaš pravo da ostaneš i da li tolerišu kada samo uđeš i izađeš, bez stvarnog tranzita (bugari mi rekoše da naplaćuju kaznu za to).
Meni rekose u konzulatu da mi treba viza. Takodje sam "cuo" da su jednog svajcarca vratili. Sto je izuzetno debilno, jer je Svajcarska deo sengena, a mislio sam da su sengen zemlje na rumunskoj beloj listi, kad je vec obrnuto. :D Kome sada da verujem? Da li je moguce da me vrate sa granice, jer carinik ne zna da meni ne treba viza?uzgred, link koji te mrzi da postavljas je nesto ovako: vestIma i na sajtu ministarstva spoljnih poslova, ali mrzi me da trazim. A ovo je prvo izguglano. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...