Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Zna li neko, jel za tranzit kroz Rumuniju dovoljan vazeci Sengen ili mora covek da se bakce i sa njihovom vizom? :unsure:
nemam sad vremena da tražim link, može tranzit. ja sam u ponedeljak iz bugarske kroz rumuniju došao u srbiju sa šengenom. ne znam koliko dana imaš pravo da ostaneš i da li tolerišu kada samo uđeš i izađeš, bez stvarnog tranzita (bugari mi rekoše da naplaćuju kaznu za to).
Link to comment

Za ove zemlje nam ne trebaju vize: AndoraArgentinaBelorusijaBocvanaBiHCileCrna GoraEkvadorFidziHrvatskaJermenijaJuzna KorejaKostarikaKubaMeksikoPeruRusijaSejseliSingapurTrinidad i TobagoZapadna SamoaTunisZambijaedit: izvor je Politika...

Edited by El Mago
Link to comment
Pa mozda moze da se uskoci padobranom ili balonom :unsure: :P :lol:
jedino tako. :Dnego, sad zaozbiljske. sta bi se desilo da neko zaista sa srpskim pasosem krene iz istre balonom prema andori. mora li se postovati sengen i u vazdusnom prostoru?
Link to comment
jedino tako. :Dnego, sad zaozbiljske. sta bi se desilo da neko zaista sa srpskim pasosem krene iz istre balonom prema andori. mora li se postovati sengen i u vazdusnom prostoru?
Ako se tako daleko leti, mozda mora i sa balonom da se file flight plan? :unsure:
Link to comment
nemam sad vremena da tražim link, može tranzit. ja sam u ponedeljak iz bugarske kroz rumuniju došao u srbiju sa šengenom. ne znam koliko dana imaš pravo da ostaneš i da li tolerišu kada samo uđeš i izađeš, bez stvarnog tranzita (bugari mi rekoše da naplaćuju kaznu za to).
E odlicno, bar 1 maltretiranje manje...
Link to comment
Jms, sta sve treba od dokumenata? Koliko dana traje prcedura?
ne znam sta sve treba od papira, ali znam da svojevremo nisam otisao u maroko zbog procedure koja traje 7-8 nedelja (slucaj od pre oko godinu - godinu i po, u nemackoj)
Link to comment
Jms, sta sve treba od dokumenata? Koliko dana traje prcedura?
Izvini, bio na putu, pa ne videh ovo.Trazili su potvrdu o rezervaciji smestaja, i kupljenu avio kartu, i standardne stvari tipa izvod iz banke, osiguranje, potvrdu o zaposlenju/skolovanju, fotku, formular.Manje vise sve je bilo straight forward, osim sto sam morao da nadjem internet kafe negde blizu da kupim kartu, posto rezervacija nije bila dovoljna :huh: Ovde se preda ujutru, pokupi se viziran pasos rano popodne [bese 1, 2pm, tako nesto]
Link to comment
ne znam sta sve treba od papira, ali znam da svojevremo nisam otisao u maroko zbog procedure koja traje 7-8 nedelja (slucaj od pre oko godinu - godinu i po, u nemackoj)
za koji tip vize?
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...