Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Ja samo u znak iskupljenja da kažem da se sezona drastično popravila u poslednje dve epizode. Nije opa! besmrtna, ali se vratila na svoj "ok, zanimljivo" nivo, vredan gledanja.

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobra epizoda. tu je theresa, ali fbi agentice i dalje nema :(
A kad se setim kako ste svi kenjali/droolovali, kako ko, zbog nove zenske uloge u seriji ... a gle sad, nema je nigde, a ja bih i zaboravio da se uopste pojavila da daje se nisi sad setio. Elem, 5. epizoda je na istom nivou kao i sve prethodne iz drugog serijala. Cak ni ona mala patetika sa anagramom na kraju nije pokvarila dojam. Sto neko rece, ko ocekuje vise od neke serije nek gleda neku drugu.
Link to comment

uhm... ok :unsure: nisam siguran sta mi zamjeras tu, potpuno je neozbiljan komentar saljive prirode.no, nebitno. zadnja epizoda - 'nako, meni bila malo dosadnija od prethodnih, ali sve u svemu sasvim pristojna.

Link to comment
elem, svidja mi se, sukob se priblizava. sad, doduse, vjerovatno slijedi par fillera, ali chini mi se da ce biti bash uzbudljivo.
Neka budu i filleri, nije problem, meni je i ovako sasvim zadovoljavajuća i zabavna :)
Link to comment

I ova epizoda je bila gledljiva i umereno zanimljiva.Cela serija zadrzava, evo vec drugu sezonu, jedan fin nepretenciozan nivo, koji je cini vrlo gledljivom.

Link to comment

Stvarno nije uredu, pauza posle 5 epizoda. Još se nismo ni zagrejali, a dobili "hlađenje". Da li neko zna kojliko je epizoda predviđeno za ovu sezonu, čini mi se da je prva imala 20?

Link to comment

super, obustavljaju seriju radi tih americhkih gay sportova <_< da je makar u pitanju fudbal, ovaj nas pravi, srpski, pa ajde.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jel gledao neko jucerasnju epizodu?'nako. nije losa, al nije ni medju najboljim. ako nista broyles aka lt. daniels aka abaddon je dobio malo vise prostora

Link to comment

Ok su epizode. Međutim, ne čini li vam se kao, recimo, plothole, da je onaj opasni lik sastavljen & probuđen poslije hektik akcije i tell-all-a, a već dvije epizode o tome ni traga ni glasa?A neće ni sljedeće, ide nekakva full majnd kontrola (nadam se da nisu u međuvremenu zaboravili da su agentici Oliviji takožder pridijelili određene srodne sposobnosti).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...