Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Leonard Nimoy je valjda Walterov friend, koji je osnivač one misteriozne korporacije

Aaaaaaa, vrh :Hail: :DNajpopularnija serija u kategoriji od 19 do 49, znači odrasli, klinci i izlapeli se aračunaju™ :wub:
Link to comment
Aaaaaaa, vrh :Hail: :DNajpopularnija serija u kategoriji od 19 do 49, znači odrasli, klinci i izlapeli se aračunaju :wub:
Najpopularnija rookie serija, da budemo precizniji. U svakom slucaju, svojim rejtingom je zasluzila 2. sezonu... mada ima zlobnika koji kazu da su za to vise zasluzni American Idol i House, koji su isli ispred Fringe-a u 90% slucajeva ove sezone.
Link to comment

Prvo: Napisao sam "ima zlobnika koji govore'... mada, sto se mene tice, daj Boze da svaka dobra serija (Fringe to svakako jeste) ima lead-in kao AI ili HouseDrugo (ovde se verovatno sprdas, ali svejedno cu napisati): American Idol (za koji imam postovanja kao i za svaki drugi idol, big brother, trijufm i ostalo sranje i vicem NAPALM kad vidim da ide na TV-u) je najgledanija emisija na americkoj TV uopste u zadnjih 3 godina i je apsolutno dominantan u 18-49 demo-u. House (koji ne gledam zbog toga sto mrzim medical dramas i zbog toga sto fakt da ga gledaju Freak i Ivan me navodi na zakljucak da se radi o seriji sa povisenim homosexualnim subtextom) je etabliran hit FOX-a, njihova najgledanija serija, isto tako - super jaka u 18-49 demou.

Edited by mandingo
Link to comment

Dobro de, dosta više sa statistikama, rejtinzima i gledanošću. Postaješ gori od Soniksa kada mu se pomene neki Džofrajn Lajdonž, talentovani niggah iz srednje škole Sv. Vinsent i Kandela.

Link to comment

Nego šta je :Hail: Fenomenalno!bishop_b.jpgSledeća epizoda je finale sezone. Jedva čekam da vidim šta će da smisle i toplo se nadam da će nastaviti ovo. Odlično je.

Link to comment
House (koji ne gledam zbog toga sto mrzim medical dramas i zbog toga sto fakt da ga gledaju Freak i Ivan me navodi na zakljucak da se radi o seriji sa povisenim homosexualnim subtextom) je etabliran hit FOX-a, njihova najgledanija serija, isto tako - super jaka u 18-49 demou.
gresis, House uopste nije medical drama i nema ama bas nikakve veze sa homoseksualizmom. Probaj da odgledas na preskok bilo koju epizodu u II ili III sezoni, pa ako ti se ne svidi, svaka ti cast :)House is God!Sto se Fringe tice, mene smara uspavljujuci glas Voltera i njegov sin koji kao sve zna... Mozda nisam dao dovoljno sanse, ali Fringe je prilicno losa kopija X files i u svakoj epizodi se sugerise da postoji jedan krivac za sve, neka super tajna blabla korporacija... Prica sa mrtvima, eksperimenti sa kravom i slicno... po meni naivno, mada opet, mozda i gresim.
Link to comment

Upravo obrnuto, Fringe je ono što je X-Files trebao biti. Neuporedivo bolja i konkretnija serija, što se mene tiče. Naravno, teško da može dostići kultni status kakav ima X-Files, ali šta to mene briga...

Link to comment

x-files nikad nisam ni pokusao gledatiu kontinuitetu, nekako mi je uvijek djelovala bezveze. poredeci tih par odgledanih epizoda, sa svim fringe epizodama - fringe mi je neuporedivo bolji.

Link to comment

Normalno. Poenta je što je ljudima X-Files u sećanju kao celina, uz sve što je emitovano tokom devet sezona, a pride je u prirodi čoveka da mu u sećanju ostaje ono najbolje, a da potiskuje ono što je loše. Kada se uporedi sezona na sezonu direktno, nema teorije da X-Files može da parira, osim u slučaju da se radi o ljudima koji se lože na priče o vanzemuncima™. Tu treba dodati i efekat uzastopnog gledanja, umesto gledanja na preskoke, jer su svi X-Files ili gledali po sistemu pet epizoda za pet večeri, ili pak kada su nabavili divx-eve za redom, pa se samim tim eliminiše negativan utisak od gorih epizoda, dok se na Fringe mora čekati...

Edited by Filipenko
Link to comment

Ja sam gotovo religiozno odgledala X-files, i to mi je jedna od najdražih serija. Imala je i svojih mana ali i šarma. Takođe, to je serija koja je nastala 90ih i potpuno odgovara tom vremenu, samo se setimo prvih mobilnih telefona veličine cigle cool.gif Dok je Fringe produkt 21. veka, potpuno je hajtek, radnja se odvija ubrzano, potpuno drugačiji senzibilitet, iako je tematika slična. Neke epizode ove sezone su stvarno vrhunske, ali isto tako neke su bljak. Međutim, to je izgleda boljka svih serija i izgleda da nema leka.BTW, jedva čekam finalnu epizodu.

Link to comment

To je boljka svake serije koju gledamo onako kako je zamišljeno, dva-tri četvrtka, pa dve-tri nedelje pauze, pa 5-6 epizoda, pa mesec dana pauze...Jednostavno, daleko je izraženije i daleko se više gleda na kvalitet individualnih epizoda, nego kada se sve može stucati đuture ili kada nam puštaju na TV-u svake večeri u 23h.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...