Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok su epizode.

Međutim, ne čini li vam se kao, recimo, plothole, da je onaj opasni lik sastavljen & probuđen poslije hektik akcije i tell-all-a, a već dvije epizode o tome ni traga ni glasa?A neće ni sljedeće, ide nekakva full majnd kontrola (nadam se da nisu u međuvremenu zaboravili da su agentici Oliviji takožder pridijelili određene srodne sposobnosti)

.

turi ovo u spojler bolje, da ne sjebes nekog ko jos nije gledao

u pravu si za opasnog ... cela frka oko njega/njih u prvih par epizoda serijala, a sad kad su ga napokon zalepili™ ni traga ni glasa ... spoiler edit : da li ste primetili kako se veliki celavi vanzemljak pojavljuje u svakoj epizodi do sad, u nekoj potpuno nebitnoj sceni, kako samo prolazi iza kadra :D

edit : fail ... quotovao sam tebe a u isto vreme ti savetovao da to stavis u spoiler :isuse:

Edited by 8-walker
Link to comment

pa dobro, to sam i ocekivao - da malo 'odmore' sa tom glavnom pricom i ubace par fillera. tako, u principu rade od pocetka - jedna epizoda bitna za ukupnu pricu, pa 2-3 'obicne'

Link to comment

Rejtinzi su, sa druge strane - uzas zivi. Vampire diaries na CW-u ima bolje brojeve od fringe-a. Verovatno zadnja sezona za fringe... ili prebacivanje u petak.

Link to comment
turi ovo u spojler bolje, da ne sjebes nekog ko jos nije gledao
Ouvoga, riječ je o najavi koja je prikazana na kraju ove epizode, tako da mislim da nije baš neki kvar.
Link to comment
Verovatno zadnja sezona za fringe... ili prebacivanje u petak.
Ja sam mislila da neće biti ni druge sezone, a oni nas iznenadili. Žilavi su oni.Mada, nikada mi nisu bili jasni amerikanski gledaoci. Pre nekin dan čitajući najavu za novu epizodu Supernaturala zapazila sam primedbu autora sajta u stilu " sledeća epizoda je parodija na razne serije, prva u nizu je Grays anathomy, a svi vi koji gledate Supernatural ne pratite ovu seriju , pa ćemo vam ukratko prepričati o čemu se radi kako bi shvatili sadržaj".Ostala sam totalno bez teksta. Zar je gledanje Supernaturala ekskluzivno pravo , pa isključuje gledanje nesrodnih serija???Ili čim pređeš 30 godinu, prešaltuješ se na porodične serije i debilne komedije???
Link to comment

Došli su još više pameti nego prije, i ubacili jedan lijepi tidbit 100% pure in-universea na kraju ove epizode - koja je inače bila kao zadnje dvije - samostojeća. Samostojeća po pitanju fabule, ali pozadina je sad in-universirana. Ej! Smart...Ubačen je dodatni dokazić da je Bell i dalje jako simpa & beskrupulozan tip. Ono najvažnije na kraju, mada je u ovom strašnom timeslotu gdje ju je ubacio glupi FOX (fajt sa Grey's Anatomy) i dalje tek na četvrtom mjestu, ipak je znatno popravljen opasni rejting prošlog tjedna.Budući da sam se i ja sad jako ufurao u seriju, malo mi je laknulo. Sad kad je pao Dollhouse, valjda će bar ovo poštediti.

Link to comment

Sljedeća epizoda se bavi upravo Observerom - i FOX ju tako žestoko promovira kao da sve zavisi od sutrašnje gledanosti.

Još su me i podsjetili - ubili ste nam Franca Ferdinanda! angry.gif @ nixo - i ja sam seriji prišao sa predrasudama - gledao na nju kao na X-files ripoff. Pilot je djelomično obeshrabrujuć u tom smislu, ali u svakom sljedećem nastavku vidi se sve bolja kvaliteta pisanja scripta ( malo amplituda naravno) - zabavna karakterizacija, simpatičan banter, optimalna količina misterioznosti i otkrivanja tajni koje čine mitologiju, a i ta mitologija serije je zgodno smišljena. I Torvica se baš lijepo smije.. :blush: Što da se kaže, hooked do kraja, navuko se ko na Galacticu poslije 1. sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...