Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

jes, mislio sam da sam pametan, ali nista od toga, samo jedna 'zaostala' epizoda.no, danasanja prava epizoda iz druge sezone, solidna. ne bash medju najboljima, nema veze sa glavnom prichom [ochekivano], ali gledljiva. walter je jedan od najvecih careva u serijama uopste

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja u sredu primam platu i uplaćujem rapidshare. Ne znam da li sam ja naprasno otupavio ili sam nešto gadno zgrešio bogu torenta, ali ovako više ne ide. Komentarisaću epizodu kad je pogledam.

walter je jedan od najvecih careva u serijama uopste
Kada u društvu nabrajamo objekte požude, jedna moja drugarica (triesnešto godina) na prvo mesto lust liste stavlja Voltera. Kaže, ne ume da objasni, samo se smeška i sleže ramenima. :)
Link to comment
Ja u sredu primam platu i uplaćujem rapidshare. Ne znam da li sam ja naprasno otupavio ili sam nešto gadno zgrešio bogu torenta, ali ovako više ne ide. Komentarisaću epizodu kad je pogledam. :)
EZTV ima neki donwtime, možda i oni slažu nove baze biggrin.gif, ali dijele torrente na twitteru a tamo i objaviše rezervnu lokaciju.
Link to comment
Ja u sredu primam platu i uplaćujem rapidshare. Ne znam da li sam ja naprasno otupavio ili sam nešto gadno zgrešio bogu torenta, ali ovako više ne ide. Komentarisaću epizodu kad je pogledam.
Rapidshare je zakon, torente sam napustila još pre dve godine, nikad nisam mogla da svarim seederse i leecherse i kako oni utiču na moj download angry.gifangry.gif Edited by Arkadija
Link to comment
nemate pojma, torenti su zakon, rapidshare je za djevojcice :P
Pa ako će me rapidshare približiti ostvarenju drevnog sna, to je samo razlog više da ga uz'em.Inače, poslednja epizoda je ok, ali moram da priznam da mi je malo dosta ok epizoda i da bih nešto jače, nešto divlje. Shvatio sam i šta je prednost x-fajlsa na frindž, a to je što je X uvek imao neki osećaj epskosti ili mistike, nečega što se iza brda valja, a Fringe već neko vreme vergla u mestu. Mislim, dobra je to mašina, prija zvuk motora, ali hajde da se mrdnemo malo.
Link to comment
i jucerasnja epizoda je jos jedna u nizu u kojoj se i dalje ne pominju transformersi™. u sustini nije bila losa.
meni uopshte ne smetaju ove random epizode. uostalom, x-files je bio uspeshan toliko godina, a nije preterivao sa brojem epizoda sa glavnom prichom. Edited by Teixeira
Link to comment

Po najavama, rekla bih, da će sledeća epizoda biti vezana za glavnu priču, ali onda opet sledi pauza!!!!Samo od jedne nedelje, ali ipak!!!Pa, samo što su se vratili na "male ekrane naših televizora", i to sa dve epizode, jer onu prošlogodišnju ne računam, opet moraju da pauziraju iz ne znam kog razloga. To seckanje počinje da me strašno nervira.Najlepše mi je kada je sezona već gotova, pa celu odgledam u kontinuitetu. Redovno praćenje serija ubi.

Link to comment
da ali za to treba da imas clansku kartu u nekoj cryogenic firmi
Ma ne, nego samo treba da propustiš sezonu ili dve, što se meni desilo sa nekim serijama i onda ih sve odgledaš, ako je moguće za vikend :D :D :D
Link to comment

Mogao bih samo da prepišem svoj poslednji post na ovoj temi i da ga malo pooštrim, ali sam im dao popus' jer je epizoda o virusima. :) Volim viruse i takvu tematiku, pa ih neka eto. Ajd' čekamo sledeću.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...