Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

mnjah. u pocetku je izgledalo da ce biti dobra epizoda. i bila je ok dok

ovaj umiruci obzrvr nije rekao 'i believe...it's...called...feelings' :puke:

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čitao sam negdje da je Nimoy fičrira u 10. epizodi. Sad slijedi ova Snakeheads, ali tek za dva tjedna - izgleda kao da će biti OK standalone ali tko zna.Ratingzi opet idu na jug, nakon još tjedna pauze pride bojim se da Fringe može spasiti samo Dollhousoidna post1.sezonska ljubav FOXovih managera.

Link to comment
  • 2 weeks later...

I meni je bila super. :) Ali, nervira me što čekam nedelju dana na svaku, radije bih u komadima po nekoliko komata gutao.A bilo je opšte skepse kada je počela sezona.

Link to comment

Stvarno nije loša epizoda, ali krajnje je vreme da se posvetimo "glavnoj" priči.Ne mogu da se setim da li je ikada više spominjan neki test koji je Olivija rešavala u poslednjoj epizodi prve sezone, kada joj je onaj lik što se teleportira rekao da je ona ta, ili to nebitno pošto je on umro?Koliko sam videla, po nekim vestima, izgleda da je ova serija kandidat za ukidanje :(

Edited by Arkadija
Link to comment
Stvarno nije loša epizoda, ali krajnje je vreme da se posvetimo "glavnoj" priči.Ne mogu da se setim da li je ikada više spominjan neki test koji je Olivija rešavala u poslednjoj epizodi prve sezone, kada joj je onaj lik što se teleportira rekao da je ona ta, ili to nebitno pošto je on umro?Koliko sam videla, po nekim vestima, izgleda da je ova serija kandidat za ukidanje :(
Zadnja epizoda je imala najbolje brojke od svih epizoda 2. sezone... sto je dobro. Po netu se suska da FOX ceka da vidi brojeve 'Human targeta' (koji pocinje u Januaru, valjda) pa da se odluci dali ce fringe dobiti 3. sezonu, i 'Lie to me' je u opasnosti, btw.
Link to comment

dobro, za lie to me me i ne chudi, a i realno, razvlačenje takve serije bi stvorilo efekat CSIja, zgadilo mi i tima rotha i onu hawt latinu. dobili su, ako se ne varam, vise epizoda u drugoj sezoni nego sto je bilo planirano [nesto tipa 18, umjesto planiranih 12]. jos jedna sezona bi mozda bila i podnosljiva, sve preko toga pretjerivanje i razvlacenje.a za fringe bi mi vec bilo zao, valjda ne ukinu.

Link to comment

Ovaj nastavak je opet pokazao u čemu to konkretno Fringe odlično mamojebe™ svoj navodni uzor, X Files.One divne scene izgubljenog Waltera u Chinatownu - ja zaista ne znam da li je to bolje napisano ili bolje odglumljeno. Fenomenalno koncipiran lik, i pravi glumac da ga iznese na ekran. Prava ljudska drama u koju se svatko može uživjeti u tih 5 minuta.. a u SF seriji.

Link to comment

Jašta. Međutim, i dalje nema tinejdžera, čamuga sa kajlama, seksa i donjeg veša, niti se radnja odvija na prestižnim lokacijama Njujorka i Los Anđelesa. Laff™! Feill™, brate!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...