Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

u novoj epizodi agent dunham u kadi. nista putovanje u podsvijest ili tako nesto, obicno kupanje. ne narochito zanimljivo, though.cute fbi agent nije bila ni 2 minuta na ekranu, cijelo vrijeme obuchena.sto se tiche epizode, meni je skroz creepy.

pola choek-pola krtica-pola skorpion :Dseta ispod zemlje i kupi ljude kao krtica sargarepe u 'tomu i dzeriju'i zatim ih jede.

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mlako.Olivija u kadi, superčulo i Volter nisu dovoljna nadoknada za slab razvoj glavnog zapleta, isprazni i zilion puta vidjeni plot epizode, nedostatak nove agentice i potpunu neinteresantnost epizode. 'Ajd da vidimo dalje šta se dešava, a ja odoh da vidim šta kaže Dekster.edit: padeži, jebem vas.

Edited by Lrd
Link to comment

Odgledao prvu sezonu svidela mi se. Ipak prvih 10 epizoda su mi bilenekako nedefinisane a ja bio uporan al kad Dzouns pobegao iz zatvora serija postala zanimljiva.Odnos izmedju oca i sina se bas razvija u toku serije prikraju su mi bas nekako legli sa prepucavanjima.

Link to comment

ja sam pogledao. ok je, i dalje u istom tempu. nista spektakularno, ali meni svejedno dobro. jedino sto se cute agentica uopste nije pojavljivala :(

Link to comment

Pogledah sad prvu epizodu druge i nesto mi nejasno oko ovog shapeshiftinga

Ako je za taj proces potrebna ona device,osoba koja menja oblik i osoba u koju se menja,dakle jedan proces-dva tela,kao sto se i vidi na pocetku epizode,kako onda na kraju imamo medicinsku sestru koju je Charlie upucao,zivog Charlija-shapeshiftera i mrtvog real Charlija koji biva bacen u furunu,odnosno tri tela?

Link to comment
Pogledah sad prvu epizodu druge i nesto mi nejasno oko ovog shapeshiftinga

Ako je za taj proces potrebna ona device,osoba koja menja oblik i osoba u koju se menja,dakle jedan proces-dva tela,kao sto se i vidi na pocetku epizode,kako onda na kraju imamo medicinsku sestru koju je Charlie upucao,zivog Charlija-shapeshiftera i mrtvog real Charlija koji biva bacen u furunu,odnosno tri tela?

ja mislim

da je sestra bila upucana ali ne i ubijena i da je ona ubila pravog charlija :unsure:

Link to comment

Uuu, dobra ova poslednja. Main plot epizoda, svašta se desilo.

Setila se Oliva razgovora sa Belom, razrešio se zaplet od početka ove sezone (hoće li shapeshifteri naći gde je sakrivena), crko Kirk i pojavila se Tereza Rasel! :wub:

Link to comment

Najbolja epizoda ove sezone

Imali smo otkinutu glavu koja se spaja sa telom, šejpšiftera koji pije živu, i naravno Terezu Rasel. I Leonarda Nimoja.

Ko očekuje više od jedne serije neka gleda nešto drugo.

Link to comment

dobra epizoda. tu je theresa, ali fbi agentice i dalje nema :(a pojavio se i onaj speshl ejdzent, dzekbauerov drugarelem, svidja mi se, sukob se priblizava. sad, doduse, vjerovatno slijedi par fillera, ali chini mi se da ce biti bash uzbudljivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...