Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
ako jos neko gleda ovo ....pocela je ponovo ...
Problem je što uopšte ne mogu da se setim šta je bilo pre pauze? :blink: Tako da ne znam da li da skinem ovu novu ili onu prethodnu :blink:
Link to comment
Problem je što uopšte ne mogu da se setim šta je bilo pre pauze? :blink: Tako da ne znam da li da skinem ovu novu ili onu prethodnu :blink:
Bila epizoda gde je otkrila da je ona "specijalna" jer, kada je bila mala vrsili su eksperimente na njoj. I bio je onaj lik sto se teleportovao iz Nemacke u Ameriku i uhvatili ga, da bi im rekao da ima vise paralelnih svetova i da se sprema rat i da moze biti samo jedan svet, na kraju epizode on je "pobegao/otet" iz neke sobe .... :blink:
Link to comment

Tri-četiri topika iznad se na vrlo slične teme pevaju bajke, puštaju promo filmići i ćaska o svemu tome, samo što se dešava na ostrvu i inspirisano je egipatskim bogovima...Čak je i neutor™ isti.

Link to comment
Tri-četiri topika iznad se na vrlo slične teme pevaju bajke, puštaju promo filmići i ćaska o svemu tome, samo što se dešava na ostrvu i inspirisano je egipatskim bogovima...Čak je i neutor isti.
šta da se radi, za onu sam se emotivno vezala, a ovu gledam onako, u trenucima dokolice. :lol:
Link to comment

meni je fringe i dalje ok. nista spektakularno, ali je zabavna. doduse, zadnja epizoda, sa ovim celavim klincem, mi je mozda i najslabija, ali svejedno.

Link to comment
meni je fringe i dalje ok. nista spektakularno, ali je zabavna. doduse, zadnja epizoda, sa ovim celavim klincem, mi je mozda i najslabija, ali svejedno.
isto. i moram da kazem da me uzasno nervira kako glumi ova plavka. znam da cete svi sad da skocite, priznajem da je ok riba, ali glumi kao u srbiji da je studirala.u stvari, nervira me dzejdzej. i olivija je ista kao i sidni bristou, i kao felisiti, sve su napaljene na posao, zrtvuju sopstveni zivot, ali su rodjene da budu majke, zene, uvek imaju najbolju drugaricu/sestru koja je sve sto one nisu i tako. fala bogu pa su karlton i dejmon preuzeli zene u lostu.iako me nevidjeno loze sve one skalamerije za mozak.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Veoma mi se dopada kako se sve zakuvava. I sa Olivijom, i sa ratom svetova, i sa misterioznim ćelavcima, a i sa Volterom koji je očito mnogo bolje upućen u sve nego što se čini. Tu je i nova spoznaja da osnivač Massive Dynamics-a stoji iza ZFT-a.Nadam se samo da će imati priliku da sve razradi kako treba, a ne da će prinuditi čoveka da sve okonča u par preostalih epizoda. Bolje od X-Files-a 10 puta.PicImg_FOXs_Fringe_Series_71f9.jpgKralj! :Hail:Evo ga u još jednom izdanju, upravo iz jednog paralelnog sveta Srednje Zemlje :lol:john-noble-lord-of-the-rings.jpg

Link to comment

raduj se, dobio dzej dzej drugu sezonu.FOX has renewed FRINGE, the No. 1 new series among Adults 18-49, with a full second season, it was announced today by Kevin Reilly, President, Entertainment for Fox Broadcasting Company."FRINGE proved to be a notable addition to our schedule all season and it really has fans buzzing as it builds to a fantastic season finale," said Reilly. "J.J. and the whole Bad Robot team have been phenomenal partners, and we look forward to years of making great television with them.""FRINGE continues to gain momentum, creatively and with viewers," said J.J. Abrams, series co-creator and executive producer. "We couldn't be more thrilled that FRINGE will continue to freak people out for at least another season!"FRINGE has captivated audiences this season, winning its Tuesday time period weekly among key demographics and ranks as the No. 1 new series in primetime among Adults 18-49.

Questions will be answered when the first season of FRINGE wraps up with two all-new episodes. First, on Tuesday, May 5 (9:01-10:00 PM ET/PT), Olivia experiences "awake dreams," Walter divulges key information about the Z.F.T. manifesto and Peter reveals a secret that yields unexpected results in a disturbing case. In the climactic finale airing Tuesday, May 12 (9:04-10:00 PM ET/PT), discoveries are made, loyalties are tested, otherworldly origins are discovered and guest star Leonard Nimoy debuts as a pivotal person of interest.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...