Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

žestina

Featured Replies

16 minutes ago, Moća said:

Zariceva je dobra, koliko je to skupa?

50usd

  • Replies 1.1k
  • Views 123.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • danas smo kod sofi i nasosa pripomogli pečenje grčke loze u dve iteracije - cipuro i cipuro sa slatkim anisom koji neki znaju i kao uzo. za uzo je još rano, radio se prepek osnovne rakije dok smo se m

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    A @gospa buba viri iza flaše.... ... Shiit has hit the fan

  • Vrlo dobar, blag i mirisan

Posted Images

1 minute ago, banecare1 said:

50usd

Kod nas je u slobodnoj prodaji oko 30-35..a treba to prebaciti do tamo

16 minutes ago, banecare1 said:

50usd

Pfff,jesi probao Imperian rakije?Imaju sljivu,kleku,lozu,dunja.Kleka na dutyfry Tesla 14e.Meni nelosa.

Barrique Wine and Fine
No image preview

Imperian Šljiva 0.75 L

Vrhunska voćna rakija,stvorena od odabranih plodova šljive,odležala u hrastovim buradima,poseduje prelepu boju ćilibara.

Edited by askeladden

26 minutes ago, SNARC said:

Kod nas je u slobodnoj prodaji oko 30-35..a treba to prebaciti do tamo

onda je to dobra cena ovde

10 minutes ago, askeladden said:

Pfff,jesi probao Imperian rakije?Imaju sljivu,kleku,lozu,dunja.Kleka na dutyfry Tesla 14e.Meni nelosa.

Barrique Wine and Fine
No image preview

Imperian Šljiva 0.75 L

Vrhunska voćna rakija,stvorena od odabranih plodova šljive,odležala u hrastovim buradima,poseduje prelepu boju ćilibara.

nisam probao. ovde je bas tanko sa rakijama

Rakija je nesto sto bi verovatno moralo da bukne kao izvozni produkt u skorije vreme..Prosto po inerciji stvari, ulozilo se u nivo kvaliteta proizvoda, ambalaza postaje sve bolja i atraktivnija..i pravi se od voca brate.

Vidim da nasi eksperimentisu i sa aromama, trenutno trosim ovo

17692459190008592422725437811449.jpg

Izgleda da tehnolog gurne sipku vanile..ili stapic cimeta tokom odlezavanja, ima zanimljivu aromu, nesvakidasnju svakako.

Inace, nasao sam omiljenu prodavnicu alkohola koja mi rakiju donosi na kucnu adresu )

Da li je pio neko Šamar rakiju? Isto pitanje za Djedovu?

2 minutes ago, Milošica said:

Da li je pio neko Šamar rakiju? Isto pitanje za Djedovu?

Drugar mi je rekao da je pio Šamar rakiju i da je dobra.

Problem sa rakijama kod nas je što svako ima nekog ko peče odličnu rakiju i prodaje za male pare. Moj drugar ima šljivu koju peče za sebe a uvek ima dosta viška i onda prodaje za 800 din litar. Posle te rakije me nikada nije bolela glava.

Пио ја Ђедову, за Шамар не сећам се, могуће.

Мени је добра Ђедова прилично, ако изузмемо да је Додикова ваљда, што квари утисак.

онда је Милорад требало да ракију назове Међедова

8 minutes ago, Milošica said:

Da li je pio neko Šamar rakiju? Isto pitanje za Djedovu?

Pio ja Samar sljivu, meni nije nesto ... naravno da nije losa, ali ni nesto spec

3 minutes ago, johan nagel said:

Пио ја Ђедову, за Шамар не сећам се, могуће.

Мени је добра Ђедова прилично, ако изузмемо да је Додикова ваљда, што квари утисак.

Pade mi na pamet kad sam video "Laktaši".

Mislim pio sam ja obe, nego ne znam koliko se razumem lolol Onako površno, obe su mi odlične. Tipa Šamar 8/10, Djedova 9/10.

@Lezilebovich

Baš šljivu ili kombinaciju šljiva-dunja?

Edited by Milošica

Djedova vrlo dobra..

Samar nisam pio, ime me odbija, pretenciozno.

1 hour ago, Milošica said:

Da li je pio neko Šamar rakiju? Isto pitanje za Djedovu?

pio sam su pivnici na terazijama samar miks sljive sa dunjom. odlicna! pio sam i djedovu od dodika, isto je veoma dobra.

btw ja u beogradu imam dva balona domace caletove bosanske sljive iz '75 i '82. ovu stariju smo trebali otvoriti za moju svadbu, ali posto sam se zenio u moskvi, sjebali smo nesto oko logistike i nismo stigli sa isporukom. ne znam na sta ce liciti 50godisnja sljiva ako je otvorimo sada.

18 minutes ago, banecare1 said:

ne znam na sta ce liciti 50godisnja sljiva ako je otvorimo sada.

UoZbQpY.jpg

To je lek, jebote... s_w

Edited by kronostime

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.