Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

žestina

Featured Replies

19 hours ago, bios said:

Nadam se da je komisija zadovoljna ambalažom sleep

image.jpeg

No Way Trump GIF by MOODMAN

⬇️

IMG_0312.jpeg

  • Replies 1.1k
  • Views 123.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • danas smo kod sofi i nasosa pripomogli pečenje grčke loze u dve iteracije - cipuro i cipuro sa slatkim anisom koji neki znaju i kao uzo. za uzo je još rano, radio se prepek osnovne rakije dok smo se m

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    A @gospa buba viri iza flaše.... ... Shiit has hit the fan

  • Vrlo dobar, blag i mirisan

Posted Images

...a na flaši koce - čep od fante.

Tradicija se mora ispoštovati do kraja vlade

  • 2 months later...

Jel imate neke preporuke šta odabrati od ovih milion rakija kojih sad ima na tržištu...

Danas svako pravi rakiju, izgleda...

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Jel imate neke preporuke šta odabrati od ovih milion rakija kojih sad ima na tržištu...

Danas svako pravi rakiju, izgleda...

Ja sam imao odlično iskustvo sa Stara Sokolova.

Davno davno dok sam radio za neke ruse, svi koji su odavde išli tamo su nosili brdo "Žuta Osa" rakije jer si time mogao razna vrata da otvoriš, baš je bila cenjena.. Ali nju nisam pio, ovu gore jesam.

I jednom su nam poturali neku sedam godina staru šljivu koja je kao barik, ali je to bilo prejako, gorčasto, nije mi leglo i ne znam šta je bila tačno ideja, vidim da sada na tržištu ima dosta tih opcija, ali se ne sećam koja je bila ova.. osim da su udarali po ušima sa cenom.

Izgleda da je i sokolova barik :D... toliko se doznajem.....

Našao sam neki blog, vidim da dugo dugo radi rakije i da ima ocene. Možda bude od pomoći

https://rakija-uglavnom.blogspot.com/search/label/Velika%20zlatna

Edited by Vapad

36 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel imate neke preporuke šta odabrati od ovih milion rakija kojih sad ima na tržištu...

Danas svako pravi rakiju, izgleda...

BB su vrlo solidne ,Nasledje 3 ,Biserka ,Sad upravo probao Nasledje Kleka 2100 din .Ukusna .I dalje izbija sljiva i dim ,nije bas old school ali moze

57 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel imate neke preporuke šta odabrati od ovih milion rakija kojih sad ima na tržištu...

Danas svako pravi rakiju, izgleda...

OURS Vinoteka & Rakija Shop

Home - OURS Vinoteka & Rakija Shop

Najveći izbor srpskih vina i rakija na jednom mestu. Odlične cene, vrhunski kvalitet i bogata ponuda domaćih proizvođača.

Stavio sam link za shop u spoiler..em je jeftinije em ti je donesu na kucni prag u toku dana, platis karticom.

Meni se dopada sve sto radi Pevac, tehnolog im je covek koji je celu karijeru proveo u Rubinu, lepo rade lepo sve to izgleda i cena nije preterana

pevca mi je skoro drugar prepurucio, probacu prvom prilikom, hvala na podsecanju.

a za velju, sve sto su iznad momci preporucili. kvalitet (a i cene) tih kupovnih rakija kod nas je ozbiljno skocio i mislim da je to predivno. na kvalitet mislim =)

kad pitam neke upucene, jel ima neka caci destilerija kao kod vinara, nisam jos cuo da se neko distancira ili da je upucen da jeste.

ako ima, molim da se javno saopsti.

Edited by holden kolfild

Destilerija Surlan bese pripada jednom od onih koji su zaglavili pritvor zbog nadstresnice

Porecje Vucje je u vlasnistvu vojnika klana .

5 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel imate neke preporuke šta odabrati od ovih milion rakija kojih sad ima na tržištu...

Danas svako pravi rakiju, izgleda...

ne znam koliko ti znaci gastoski momenat al evo... ja sam ovde u londri nasao nesto sto se zove 'manastir kovilj sljiva'. nije sad da padnes u nesvest al vrlo, vrlo pristojno. u cene se ne razumem, ovde je jaca sto nije bez razloga kad se uzme u obzir da uvoze al nije ni neko ozbiljno shishanje, bar mi se tako cini jer otprilike tolko placam i tikves lozu (zolta). doduse, sam djavo zna na osnovu cega ovde formiraju cene.

Kovilj šljiva je ok ali precenjena...

Za te pare Zarić Kraljica 7 yo.

8 minutes ago, stajebrebilo said:

Kovilj šljiva je ok ali precenjena...

Za te pare Zarić Kraljica 7 yo.

zato sam i bio oprezan. nemam tu paletu rakija u londri. a ni znanje. a i rekoh, cene ovde su neobicne...

Edited by adam

6 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel imate neke preporuke šta odabrati od ovih milion rakija kojih sad ima na tržištu...

Danas svako pravi rakiju, izgleda...

prekoputa novog merktr imaš radnju premier

ako ništa imaju najveći izbor

15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

prekoputa novog merktr imaš radnju premier

ako ništa imaju najveći izbor

Njih imam i u komšiluku u Vojvodjanskoj (meni sve to Tošin bunar).

Uzimao tamo single maltove...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.