Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

Zna neko foru da se New incognito window nekako prepozicionira?Pri otvaranju se namesti nekako skrnavo pa moram da ga pomeram da bi ga razvukao preko celog ekrana

Link to comment
  • 3 weeks later...

Glup problem, pogotovo što su Google i Chrome u pitanju.Kada idem na Google image search i kada mi se prikažu rezultati, na neke od fotki ne mogu da kliknem da ih vidim u pravoj veličini, tj kada stavim kursor na njih, on se ne menja. FF npr nema tih problema. Da li neko ima ideju o čemu se radi?

Link to comment
  • 3 weeks later...
Ovo će biti jako, očekuje se uskoro, Instant Pages:
Ja to koristim već bar 6-7 mjeseci. biggrin.gif Nije naročito jako, ali je zgodno s vremena na vrijeme.
Link to comment
  • 2 months later...
Google predstavio Chrome Remote Desktop ekstenzijuGoogle je u rad pustio beta verziju Chrome Remote Desktop, novu ekstenziju za svoj internet pregledač Chrome.Reč je o alatu koji će omogućiti povezivanje bilo koja dva računara na dužinu, pod uslovom da oba imaju instaliran Chrome pregledač.Dakle, pomoću nove Google-ove aplikacije osoba A može da pristupim svim podacima računara osobe B, ukoliko osoba B na to pristane.Google posebnu prednost ovog besplatnog alata vidi u rešavanja određenih poteškoća u radu računara. Računari sa određenim softverskim kvarovima neće biti potrebno nositi IT stručnjacima na popravak, već će se takve poteškoće uklanjati pomoću Chrome Remote Desktop alata. Također, ovaj Google-ov alat moći će da koriste kompanije pri poučavanju zaposlenih o novom softveru ili sistemu koji će koristiti u svakodnevnom radu.Prema recenzijama koje su korisnici alata ostavili na Chrome-ovim stranicama možemo uočiti kako je većina njih zadovoljna, a neki i oduševljeni, ističući kako alat radi jednako dobro kao i neki koje su do sada plaćali.Korisnici Chrome-a alat mogu da isprobaju ovde.
Nije loše ovo ako bude dobro radilo. Za sada sam koristio timvjuer, ali on nije besplatan za komercijalnu upotrebu, tako da će ovo dobro doći.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sad sam se prebacio na 15 i čini se da si u pravu.Kod 14 sam imao problem da sam dobijao "Aw, Snap!" stranu pri otvaranju novog taba sa "most visited" sadržajem.

Edited by cika tale
Link to comment

Prešao sa Lisice i jedina stvar koja mi nedostaje je odvojeni search bar. Ok, shvatam da je ovde koncepcija drugačija, ali kako da ne postoji neka glupa ekstenzijica koja bi umetnula taj bar? :/

Link to comment

Ne znam da li si skapirao killahov tip: ukucaš u adress bar npr "breaking bad season 4 episode guide" i dobiješ Google stranu sa rezultatima, kao da si koristio search bar u Mozili...

Link to comment

не знам да ли си скапирао мојов проблем, нема одвојен срч бар за јутјуб и остале глупости као што има у лији, то и мени фали у хрому

Link to comment

A ako to isto želim da mi izbaci recimo u isohuntu?edit: Chrom ima tu foru da namestiš shortcut u adress baru koji bi zamenio search engines u tom malo search baru Mozille. Tako recimo ja imam namešteno da "y+razmak" u adress baru pretvara inače default google search u youtube search. Ali kad imaš preko 10 takvih prečica, desi se da neki imaju isto početno slovo, pa moraš da pišeš recimo prva dva početna slova. A i ko će se uvek u trenutku setiti kako se zove njegov omiljeni torent sajt. Jedna sličica u malenom search baru kao u Mozilli rešava stvar..

Edited by mojo
Link to comment
edit: Chrom ima tu foru da namestiš shortcut u adress baru koji bi zamenio search engines u tom malo search baru Mozille. Tako recimo ja imam namešteno da "y+razmak" u adress baru pretvara inače default google search u youtube search. Ali kad imaš preko 10 takvih prečica, desi se da neki imaju isto početno slovo, pa moraš da pišeš recimo prva dva početna slova. A i ko će se uvek u trenutku setiti kako se zove njegov omiljeni torent sajt. Jedna sličica u malenom search baru kao u Mozilli rešava stvar..
Gde se to podešava?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...