Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Ja i dalje ne vidim slike na Fejsbuku iz Hroma, ne znam zasto.
idi na settings, a onda na advanced settings. pogledaj da li ti je uključeno: "Predict network actions to improve page load performance" i ako nije uključi.
Link to comment

Imam problem sa zvukom u google chromu, secka mi kad pustim muziku na YT ili pustim radio. Video sam da se preporucuje da se obrise adobe flash player 11.3 koji navodno pravi probleme ali ja imam 11.5 . I video sam opciju da mogu preko chrome://plugins/ da iskljucim flash player ali to mi samo privremeno resava problem posto tako mogu da pustim normalno pesmu na YT ali recimo ako neko na forumu postavi YT klip ja ne mogu da ga otvorim. Takodje mi ne radi radio preko streaminga. Cak i bez adobe flash playera baguje jer sve ide preko PepperFlash koji mi se nalazi na ovoj lokaciji C:Program FilesGoogleChromeApplication23.0.1271.97PepperFlashpepflashplayer.dllIma li neko ideju kako da ovo resim?

Edited by BarryWhite
Link to comment
idi na settings, a onda na advanced settings. pogledaj da li ti je uključeno: "Predict network actions to improve page load performance" i ako nije uključi.
Bilo ukljuceno ali sam probao da iskljucim i ukljucim ponovo - jok. Pre jedno mesec dana odjednom umrlo sve osim teksta i sad za fb koristim Operu a za sve ostalo hrom.
Link to comment

To znači da ti se otvara novi prozor za "safe browsing", ne koristi podatke koji čuva ova personalizovana verzija:

You've gone incognito. Pages you view in this window won't appear in your browser history or search history, and they won't leave other traces, like cookies, on your computer after you close all open incognito windows. Any files you download or bookmarks you create will be preserved, however.
Link to comment

Naravno, pitanje svih pitanja: koliko je zapravo anonimno surfovanje anonimno :) @BarryWhite: Ja isto imam taj problem vec mesecima. Iskljucivala sam ga u about plugins, ali opet secka, koci, blokira mi ceo browser... Ostali strimovi mi rade relativno ok. Izgleda su totalno sjebali i hrom i flesplejer, to je sve sto mogu da konstatujem. Mozda je vreme za novi browser...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...