Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

@BarryWhite: Ja isto imam taj problem vec mesecima. Iskljucivala sam ga u about plugins, ali opet secka, koci, blokira mi ceo browser... Ostali strimovi mi rade relativno ok. Izgleda su totalno sjebali i hrom i flesplejer, to je sve sto mogu da konstatujem. Mozda je vreme za novi browser...
Meni sad radi sve normalno, deinstalirao sam flashplayer i koristio chrome par dana bez njega i pre dva dana sam instalirao najnoviju verziju ( pretpostavljam da je najnovija jer mi je sam ponudio da instaliram ) i sad je sve OK.
Link to comment
Ako obrisem hrom i instaliram ga ponovo, da li ce mi ono logovanje na sajt gugla vratiti speed dial zajebancije i bukmarkove ili jok?
Misliš na sinhronizaciju. :PMislim da ne vraća speed dial, tj barem meni nije vratio, no možda tvoj add on to omogućava pošto ih ima više. Bookmarkove da. Neke add onove restoruje neke ne.
Link to comment
  • 1 month later...

Od juče me Chrome pri pokušaju otvaranja foruma opsuje sa: Ова веб-страница има петљу за преусмеравањеВеб-страница на адреси http://www.parapsiho...ija.com/forums/ проузроковала је превише преусмеравања. Овај проблем можда можете да решите ако обришете колачиће за овај сајт или дозволите колачиће треће стране. Ако то не успе, вероватно се ради о проблему са конфигурацијом сервера, а не о проблему са рачунаром. Ево неких предлога:

Грешка 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Било је превише преусмеравања.Drugi pregledači rade OK (FFox, IE8), prijem kolačića je omogućen, koji mu je vrag? OS je XPSP3.

Edited by ajgor
Link to comment

Realno, hrom dosta jebava. Ja ga koristim iz navike ali ima mnogo nekih mini sranja. I dalje nisam resio problem sa neprikazivanjem slika na fejsbuku a ima jos problema...

Link to comment
Realno, hrom dosta jebava. Ja ga koristim iz navike ali ima mnogo nekih mini sranja. I dalje nisam resio problem sa neprikazivanjem slika na fejsbuku a ima jos problema...
Realno, ja sam posle celog života opere, tipa 15 godina korišćenja prešao na chroome baš iz tog razloga jer je sve radilo ko pjesma.
Link to comment
  • 1 month later...

Kewa mi se od Googleta. Ovo je u sklopu njihove akcije uguravanja slucajnih prolaznika u Google+ grozotu. Hoce da budu Facebook namesto Facebooka.Neka mi ukinu Reader, manje cu gluposti da citam). Nek crkne Web 2.0 i njegova socijalna medija, ja se vracam na net kakav je bio sredinom 1990-tih.

Link to comment

Jebote, google se ponaša kao moj bivši predsednik opštine. Sve jedan za drugim pogubnim potezom dok ih sa vlasti nije smenila grupa krezavih paora bez jedne krštene diplome sedmog stepena. A na spram googla stoji facebook i njima slični. Sve su gori i gori iz poteza u potez.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...