Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

1 stvar mi pada na pamet: ne voli ga tvoj firewall (će ga imaš).
Nije to problem, proverio sam. Sad korisitm operu i tu imam nekih problema, jer mi se kad otvorim neke sajtove otvara google ovako:post-3365-12781686197059.jpg
Link to comment
  • 2 months later...

Imam isti problem kao ovaj gore. Nece chrome da otvori stranicu nikako. Cak ni portable verzija. Jel ima neko jos neku ideju sta bi moglo da bude?

Edited by deeps
Link to comment
  • 2 weeks later...

instalirah Win7pa posle njega google chromegChrome radi ali nece da mi instalira ni jedan dodatakcapturegm.jpg

Edited by eye of the beholder
Link to comment
  • 1 month later...

Ne znam da li se već pisalo o pametnom polju za adrese kod Hroma, tačnije o tome kako i nije baš pametno u odnosu na Lisicino? Ja sam u Firefoxu potpuno prestao da koristim bilo kakve bukmarkove, samo krenem da kucam i posle dva-tri slova garantovano dobijam ono što želim. Sa Hromom to radi u devet od deset slučajeva, ali neke stranice nikako neće da zapamti, iako na njih idem rado i često... Takođe me nerviraju bezvezne sugestije koje nemaju veze sa onim što kucam, ni u adresi, ni u naslovu. Može li to nekako da se podesi da bude više lisicoliko?

Link to comment
  • 1 month later...
Ne znam da li se već pisalo o pametnom polju za adrese kod Hroma, tačnije o tome kako i nije baš pametno u odnosu na Lisicino? Ja sam u Firefoxu potpuno prestao da koristim bilo kakve bukmarkove, samo krenem da kucam i posle dva-tri slova garantovano dobijam ono što želim. Sa Hromom to radi u devet od deset slučajeva, ali neke stranice nikako neće da zapamti, iako na njih idem rado i često... Takođe me nerviraju bezvezne sugestije koje nemaju veze sa onim što kucam, ni u adresi, ni u naslovu. Može li to nekako da se podesi da bude više lisicoliko?
Meni je Chrome pametniji sto se address bara tice. Npr. u Chrome address baru samo otkucam p i enter, i eto me na ppp forumu. Docim si kod lisice morao da pocnes sa p, pa ti se ispod pojavi http://parapsihopatologija.com, pa onda to moras da selektujes iz liste i tek onda opalis enter.I mene nerviraju Google search sugestije, siguran sam da moze da se iskljuci (moze: Options, treci tab, uncheck "Use a prediction service...")Ja sam mic-po-mic presao na Chrome, bez da sam ikad doneo takvu odluku. Mesecima sam dzonglirao izmedju FF i Chromea, ali sad vec dosta retko zalazim u FF. Moram jos da dodam da sticajem okolnosti koristim i jedan prilicno star leptop koji je vrlo oskudan sa resursima (posebno memorijom), i da na njemu Chrome radi sjajno. Daleko, daleko bolje od IE, ali i bolje od FF.
Link to comment
Ja sam primetio da mi chrome trosi vise resursa pri pustanju nekih klipova no lisica.
Zato što je lisica od trojke i po uvela plugin-container kao program koji pušta flash filmiće i ostale stvari po lisici. Kad se saberu resursi, ispada da lisica više troši. Plus, taj plugin-container zna da bude vrlo nestabilan pri puštanju više flash aplikacija u jednom FF.
Link to comment

To sam i pretpostavio. Da lisica trosi vise od chroma nema sumlje ali nije to tolika potrosnja da mi smeta. Za razliku od smetnje uzrokovanom nemogucnoscu normalnog gledanja klipova u chromu.

Link to comment

ovaj novi chrome pdf viewer me umalo usmrtio. niti vidis koja je strana po redu, niti ima onih lepih prozorcica sa strane da vidis gde si. nema ni 'save' ni 'print' dugme.ko hoce da ukine neka ukuca 'about:plugins' u address bar i onda samo disable pdf viewer.

Link to comment
I mene nerviraju Google search sugestije, siguran sam da moze da se iskljuci (moze: Options, treci tab, uncheck "Use a prediction service...")
To je to! Sad se lakše diše na starom kompu... Hvala na savetu!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...