Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

Nemam odgovor na tvoje pitanje, ali sam radoznao - na kakav spam mislis? (Imao sam jedno vreme chromed bird i nisam to primetio, ekstenziju sam skinuo, jer sam ustanovio da me twitter bas i ne interesuje toliko).

Link to comment

Koliko znam, to nije ekstenzija, vec app (ne razlikuje se bitno od TweetDeck web sajta). Meni je i dalje cudno ovo sto se desilo morgani, nisam nista uspeo da izguglam, osim nekog ko se prosle godine zalio chromed bird developerima, a oni su mu rekli da je to "nemoguce" (ocito da nije).

Edited by Indy
Link to comment

alfonse, hvala, ali malo mi je glomazan pa ga ne koristim. pretpostavljam da je odlican za one koji koriste i fejsbuk i sl, da vide sve uporedo.indi, i meni je cudno, do jutros je sve radilo normalno. hvala ti na trudu :)

Edited by morgana
Link to comment
  • 2 weeks later...
link
Sad ja opet moram da pitam... jel postoji neki addon koji omogucava upload slika koje se nalaze na kompjuteru iz FFa? I da taj upload ide na Imageshack, ili nesto sto ima "forumske" kodove za thumbnail i slicno. Dakle, button u FFu -> Upload to Imageshack -> Novi tab sa linkovima!Ranije sam koristio Imagebot, a kada je on pukao - Imageshack Toolbar
Ja koristim Imgur za to umesto imageshack-a.Postoje extenzije i za Chrome i za FF da se prebaci slika na imgur, ali to je za slike sa Web-a, a ne kompjutera.Za slike koje se nalaze na kompjuteru koristim program za koji su oni dali link na svom sajtu.Znaci instaliras program, nadjes gde ti je, uradis Pin to Taskbar i onda imas program koji radi ono sta hoces, a na dohvat ruke ti je i nisi ogranicen browserom.Za uploadovanje slika sa kompjutera i sa Web-a koristim kombinciju ovog programa i extenzija.
Imgur extenzije za Chrome
Link to comment
  • 4 weeks later...

kad god odem na sajt gazzetta.it, javi mi neki problem sa flesom i potpuno zablokira chrome. ima li neko ideju u cemu je stvar, jel generalni problem do chromea [desava mi se na oba kompa] i moze li se kako ispravit?edut: typo

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Simply close Chrome, right-click your Chrome shortcut, click Properties, and then in the field labeled "Target:", make it look something like this:"...chrome.exe" --disk-cache-dir="CACHE_DIR" --disk-cache-size=NWhere 'CACHE_DIR' is the new cache location, and 'N' is the cache size limit, in bytes.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima li neka finta da pokrenem speed dial stranu u tabu u kome se nalazim, a da nije novi tab naravno /jer bi onda speed dial već bio ispred mene :D/.

Link to comment

ako sam dobro shvatio sta ti treba, to mozes namjestiti tako sto ces staviti da ti home page bude 'new blank page', a onda kad hoces da dodjes do speed diala kliknes na 'home'

Link to comment
  • 3 weeks later...
Pitanjce u vezi Chrome-a, navikao sam se i ne vraca mi se na FF al'...prilikom listanja foruma uglavnom mi otvara samo pola slika po stranici, reload nekada pomogne al uglavnom ne, jel to do Chrome-a kao takvog il' postoji neko setovanje za koje ja ne znam , na FF otvara sve slike iz prve....
postovao na pitanjima i cudim sto niko ne odgovara, mamljaz :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...