Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

Pogledaj ovo.
Odrađeno je to, i ulogovan sam na poslu, sve je to ok, jedino da vidim kući šta se dešava, mislim da sam i kući ulogovan zato mi je i bilo čudno što ovaj na poslu "kaska" za onim kući, a nema opcije tipa "sync now" ili tako nešto čemu sam se nadao.Hvala u svakom slučaju.
Link to comment
Hvala u svakom slučaju.
Nema na čemu, žao mi je što ti ovo nije bilo od veće pomoći. Kod x ljudi koje poznajem i kod mene ovo radi savršeno. Najverovatnije je problem do tebe, možda u nekim podešavanjima ili nečem sličnom... Pročačkaj malo, rešićeš garant. Edited by Jolly Roger
Link to comment

Oni su bili zakob ali mislim da su prestali da rade.Sync na chrome mi radi posaosent from klozetska solja by BVK

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ovo govno me već danima nervira. GoogleProfile.jpgInternet uglavnom nudi sledeće rešenje: XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\ change the default folder to default old and open chrome that should fix the problem. Probao sam i dva dana je sve bilo ok, a onda jutros ponovo počelo. Ima neko iskustvo?

Link to comment
Ovo govno me već danima nervira. GoogleProfile.jpgInternet uglavnom nudi sledeće rešenje: XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\ change the default folder to default old and open chrome that should fix the problem. Probao sam i dva dana je sve bilo ok, a onda jutros ponovo počelo. Ima neko iskustvo?
U tome folderu (Default) uništi fajlove Web Data i Web Data-journal.
Link to comment
U tome folderu (Default) uništi fajlove Web Data i Web Data-journal.
+1Upravo to je i predloženo u ovom mom vidoju iznad...
Link to comment
Radi. Doduše radilo je i pre dva dana i onda se ponovo corruptovalo. Zašto? Ko zna..
Mene je to u Canaryju jebavalo prie dva tjedna.. izgleda da je dofloatisalo i do vaših buildova. I da, zejabavat će vjerojatno do sljedećeg apdejta. Google QC. :fantom:
Link to comment

Reinstalirao sam sistem i sve programe i Hrom mi je na srpskom, sto mi je jako iritirajuce. Kako da promenim jezik na engleski? Guglao sam ali nemam iste opcije kao ti likovi sto su nudili neka resenja.Pomagajte, popizdeo sam.

Link to comment

Pa ono, Settings -> Show Advanced Settings -> Languages.Inače onaj problem sa profilom, nakon brisanja Web data fajlova sve bilo ok dva dana, pa se vratilo na staro. A onda nakon par dana, problem nestao sam od sebe. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...