Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Juce se prebacio sa Firefoxa, sve deluje u redu osim sto svaki put kad postujem moram da cekam da se stranica ponovo ucita. Je l' imao neko ovaj problem?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pre 3-4 nedelje sam počeo da "rabim" Google Chrome (portabl doduše) i naišao sam ja jedan prilično "veliki" problem.Posle jedno 6-7 sati rada toliko optereti memoriju/procesor (jebem li ga sta je u pitanju) da ceo racunar koči. Ne pomaže gašenje Chrome-a već samo restartovanje računara.Obično sam imao otvorenih jedno 4-5 tabova i instaliranih 7-8 ekstenzija...Ali ako to zanemarimo, Chrome prilicno dobro radi, brz je jednostavan i ima gomilu ekstenzija skoro kao i "Lija"

Edited by eye of the beholder
Link to comment

^^Shift+Esc otvara Google Chrome task manager. Kad se otvori izgleda otprilike ovako:google_chrome_free_up_memory.jpgPogledaj uz pomoć ovoga šta ti jede najviše memorije.

Link to comment

eye, i mene muči isti nedaća, ali mi se čini da zatvaranje GC ipak pomaže. Kad sam uočila problem i počela povremeno da zatvaram Chrome na desetak minuta do pola sata, comp mi ne prijavljuje manjak virtuelne memorije.

^^Shift+Esc otvara Google Chrome task manager. Kad se otvori izgleda otprilike ovako:
Kod mene otvara sa Ctrl+Shift+Esc. Neće sa samo ova dva koja si naveo.
Pogledaj uz pomoć ovoga šta ti jede najviše memorije.
I šta onda? Da se zatvori prozor ili tab koji jede najviše memorije, jasno. Ali šta ako mi baš taj treba? Ima li tu nekog dovijanja?
Link to comment
I šta onda? Da se zatvori prozor ili tab koji jede najviše memorije, jasno. Ali šta ako mi baš taj treba? Ima li tu nekog dovijanja?
Probaj ovo:500x_purge-chrome1.jpgedit: Uputstvo. Edited by Jolly Roger
Link to comment
Kad sam uočila problem i počela povremeno da zatvaram Chrome na desetak minuta do pola sata, comp mi ne prijavljuje manjak virtuelne memorije.
Mora da se pregreva, pa se ohladi kad ga ugasiš. ^_^
Link to comment
Probaj ovo:edit: Uputstvo.
tnx, probaću.
Mora da se pregreva, pa se ohladi kad ga ugasiš. ^_^
nije mi jasno šta želiš da kažeš. ja sam manje od prosečnog korisnika, a više od nekorisnika računara. happy.gif
Link to comment
nije mi jasno šta želiš da kažeš. ja sam manje od prosečnog korisnika, a više od nekorisnika računara. happy.gif
Ma ništa, šalim se malo. Inače, meni ovaj problem koji se tebi javlja ne liči na problem sa tvoim računarom, pojedinim verzijama brauzera (i IE i FF imaju običaj) se to jednostavno dešava.Što ne probaš neku malo raniju verziju (ako koristiš poslednju)?
Link to comment
Ma ništa, šalim se malo.
to mi je bilo najjasnije u čitavoj priči. sad.gif
Inače, meni ovaj problem koji se tebi javlja ne liči na problem sa tvoim računarom, pojedinim verzijama brauzera (i IE i FF imaju običaj) se to jednostavno dešava.Što ne probaš neku malo raniju verziju (ako koristiš poslednju)?
naravno, nije ništa dramatično, samo me nervira kad mi prijavljuje nedostatak memorije.imam ovu verziju: 5.0.375.86. (pod uslovom da se ova oznaka na to odnosi isuse.gif)ne znam ubrajali se u stare ili nove.
Link to comment
imam ovu verziju: 5.0.375.86. (pod uslovom da se ova oznaka na to odnosi isuse.gif)ne znam ubrajali se u stare ili nove.
To je najnovija "stable" verzija.
Link to comment

Ajd da pitam i ovde posto jos nisam resio problem

I ja imam neki problem sa google chromom, nece da mi otovori stranicu a internet normalno radi. Sad pisem preko IE , radi skype normalno. Pokusao sam da deinstaliram i ponovo instaliram i opet se isto desava. Ima li neko ideju sta moze da bude problem?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...