Jump to content
IGNORED

google chrome i ostali google proizvodi


Grunf

Recommended Posts

Svi ljudi koje poznajem mogu da pristupe svojim računima u banci isključivo putem IE. Dok god bude tako Microsoft nema razloga za brigu.
Hm. A moj pak net-banking (PBZ) radi sa Chroumom ko beba.
Link to comment
Svi ljudi koje poznajem mogu da pristupe svojim računima u banci isključivo putem IE. Dok god bude tako Microsoft nema razloga za brigu.
Lisica sa E-bankingom, banke u kojoj radim, šljaka perfektno... Druge browsre nisam probao, ali čisto sumnjam da bi bilo problema...Caka u na koji je način napravljen interface i veza ka serveru... Ako je Java aplet, onda ti ne treba IE... Ako je, kao kod većine banaka, ActiveX, onda mora IE...
Link to comment
Svi ljudi koje poznajem mogu da pristupe svojim računima u banci isključivo putem IE. Dok god bude tako Microsoft nema razloga za brigu.
Gde to? Koliko znam Pakom i Halcom drze 90% posto trzista e-banking sistema na Srpskom trzistu i oba podrzavaju sve savremene browsere. Edited by Aion
Link to comment
Gde to? Koliko znam Pakom i Halcom drze 90% posto trzista e-banking sistema na Srpskom trzistu i oba podrzavaju sve savremene browsere.
Da znaš da skoro nisam proveravao. Proveriću povovo na poslu, prošle godine ni Societe Generale, ni Raiffeisen nisu radili na FF, moguće je da su proradili (što bi me veoma obradovalo). Prijatelje koji su se žalili nisam ni pitao u kojoj su banci, ali ću im reći da pokušaju ponovo sa FF-om.
Link to comment

moja banka nema problem s razlicitim browserima, mada se secam da sam u srbiji morala da koristim IE. trenutno jedini razlog za koriscenje IE mi je sto mi i chrome, a ranije i ff, ne otvaraju pdf-ove.

Link to comment
moja banka nema problem s razlicitim browserima, mada se secam da sam u srbiji morala da koristim IE. trenutno jedini razlog za koriscenje IE mi je sto mi i chrome, a ranije i ff, ne otvaraju pdf-ove.
U FF: Tools->Options->Aplications... Šta ti stoji za Adobe Acrobat Document? Treba da stoji Use Adobe Acrobat (in Firefox)...
Link to comment
Svi ljudi koje poznajem mogu da pristupe svojim računima u banci isključivo putem IE. Dok god bude tako Microsoft nema razloga za brigu.
Ja koristim FF otkad se pojavio prakticno 100% (dobro, hajde, 99%) vremena i naravno i za online banking. Istina je da su ranije sajtovi nekih banaka izbacivali upozorenje "vaš browser nije kompatibilan bla bla", međutim uvek je radilo bez greške.A konkretno u vezi IE mislio sam na ovu zadnju seriju upozorenja da se ne koristi (do ovog poslednjeg patch-a). Razumem ono što Razzmatazz piše, samo mi je palo stoput na pamet, zašto jednostavno ne kupe Lisicu i nazovu ga Microsoft Firefox, i doviđenja. Mislim, nije da im fali para.
Link to comment
Ja koristim FF otkad se pojavio prakticno 100% (dobro, hajde, 99%) vremena i naravno i za online banking. Istina je da su ranije sajtovi nekih banaka izbacivali upozorenje "vaš browser nije kompatibilan bla bla", međutim uvek je radilo bez greške.A konkretno u vezi IE mislio sam na ovu zadnju seriju upozorenja da se ne koristi (do ovog poslednjeg patch-a). Razumem ono što Razzmatazz piše, samo mi je palo stoput na pamet, zašto jednostavno ne kupe Lisicu i nazovu ga Microsoft Firefox, i doviđenja. Mislim, nije da im fali para.
Zvaću tehničku podršku ovih banaka kad budem stigao, poslednji put kad sam ih bio zvao rekli su mi da FF nije podržan.
Link to comment

Sad pogledah, Banka Intesa stvarno zahteva IE 6 ili 7. Kod Raiffeisen-a kad se klikne na "Uputstvo za korišćenje RaiffeisenOnLine-Fizička lica (10 Mb)" dobije se "HTTP 404 The page cannot be found.", ali nemam razloga da vam ne verujem. Sreca da Komercijalna banka (i stari Halocomov i novi Pakomov sistem) radi bez problema na svemu. Mada jos uvek ne mogu da se osvestim, pa cak i u Srbiji ima nezanemarljiv broj korisnika Mac-a. Sutra cu se raspitati kako je sa poslovnim e-banking sistemima, mada mislim da tu dominiraju windows (ne web) aplikacije! Bezobrazluk. Dok EU ne dozvoljava Microsoftu da favorizuje IE u sopstvenim operativnim sistemima, kod nas banke teraju svoje korisnike da ga koriste.

Link to comment
  • אַף אֶחָד changed the title to google chrome i ostali google proizvodi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...