Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts





Da li ima svrhe zaliti se, tuziti kompaniju ili da iskuliram?


Mali.update...
Dobio sam Kontiki telefonom, rekli mi da posaljem mail sa opisom i da ce zalba ici preko njih.
Poslao i sad cekam sta ce AirSerbia reci.
Slican mail sam poslao i AirSerbia (lakse dobiti predsednika Marsa nego njihov kol centar), oni su mi poslali genericki mail da ce mi odgovoriti u zakonskom roku.
Jedino sto nisam popunio zalbeni formular na njihovom sajtu.

Sad cekam da vidim sta ce mi reci.

Da dobijem neki popust za let i to bi mi znacilo.
Videcemo...
Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:


Sta su ti uradili?


Sent from my iTelephone using Tapatalk


cekas 6 sati avion za Split sa pogresnim informacijama na tabli a za boarding saznas  tako sto presreces letacko osoblje i pitas gde lete. Onda naravno doletis u Split taman da pozelis dobro more poslednjem trajektu za Hvar pa ides ko manijak u 1:30 sa hordom hajdukovih navijaca na speedu i jakim hormonima

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

drugi pekinski aerodrom - daxin. nisam cesto koristio zbog kovida i udaljenosti od centra. nerviraju me ti mega aerodromi jer obicno se mora hodati puno. 

 

imaju lepe i informativne table na prtljagu

 

WechatIMG4904.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sta kad aviokompanija pomeri (povratni) let za dva dana ranije? Da li mogu da trazim refund i za odlazni ili su zasticeni necim sto je napisano a sto nisam procitao? Haos sto moram i smestaj da jurim, otkazujem...

Link to comment
1 hour ago, werbatim said:

Sta kad aviokompanija pomeri (povratni) let za dva dana ranije? Da li mogu da trazim refund i za odlazni ili su zasticeni necim sto je napisano a sto nisam procitao? Haos sto moram i smestaj da jurim, otkazujem...

Kakvo ludilo?!

Ovo je posao za @jms_uk

Link to comment

BG-Rim

Wizz

Tek sam kupio karte (u petak), danas su me obavestili.  Tacno mesec dana ranije su obavestili :) Vidim u mail-u, naveli su da ima opcija refund nego mi nije jasno dal je za oba leta ili samo taj pomereni, ali reko da pitam ovde, zna jms...

 

Quote

Please accept our sincere apologies for the inconvenience this change may cause.

You have been automatically re-booked to another flight. In case you have been re-accommodated to a flight which operates outside of the original country of arrival or departure, you will still be able to choose original routes to re-book to (subject to availability of seats) when choosing re-booking option below.

 

RECEIVE REFUND

Quote

You will be able to convert to 100% refund after the 120% WIZZ credit upload either via bank transfer, or to the bank card/other original payment method the booking was paid with instead of WIZZ credits. In this case please note that the aforementioned extra +20% will not be applied. Please note that in case your reservation was fully paid with WIZZ credits or voucher, you are not eligible for credit conversion.

 

Edited by werbatim
Link to comment

Meni su za Wizz poslali isti mail  i sve je proslo kako treba. Cak nije bilo velikog kasnjenja u odlasku, u povratku iz Rima je bilo mozda 2h. To je samo ograda, ako se nesto desi...


Inace Wizz i Ryanair su jedini koji lete za/iz Rome Ciampino

Link to comment

Cek, ne razumem sad.

Bio si "re-booked to another flight", ali si se vratio originalnim, kojim si i trebao? Taj moj, sto je trebao da bude u sredu vise i ne postoji kod njih na sajtu, izbacen je. Kao i svi sredom posle toga i sreda pre njega.

Link to comment

Mail sam dobio da ce u slucaju kasnjenja biti prebacen na drugi let... To se nije desilo i leteo sam normalno.


Tebi su zvanicno pomerili let mesec dana unapred ili ostavljaju tu mogucnost da se desi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...