Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

4 hours ago, Zli Gli said:

Ja se izvinjavam sto upadam nepozvan ali moram da pitam, da li neko ovde vozi ili poznaje nekoga ko vozi auto od par hiljada ojra ili svi ove nove/par godina stare svemirske modele? Osim Moce koji jos nije prodao Pezo, naravno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ja sam imao jedan i prije mjesec dana prodao za okruglo $1000.

 

Kupio ga u jesen 2002 novog i nakon 20 godina i 220k milja prodao jedinom stvarnom kupcu koji se javio.

 

Untitled.jpg

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
On 3.2.2022. at 14:38, Mil@n said:

Naravno, kidaju Japanci, a od evropskih automobila na prvom mestu - Seat :blink:

 

Fascinantno mi da Suzuki kao sirotiljska marka kida sva evropska narodna vozila...

 

On 3.2.2022. at 20:46, Zli Gli said:

Ja se izvinjavam sto upadam nepozvan ali moram da pitam, da li neko ovde vozi ili poznaje nekoga ko vozi auto od par hiljada ojra ili svi ove nove/par godina stare svemirske modele?
 

 

IMG_20220205_061402.thumb.jpg.326fc6b02f1bc5c497e221e6cb0eab46.jpg

 

Tehnički prolazi kao i prvog dana (jedva)

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, desboj said:

 

Fascinantno mi da Suzuki kao sirotiljska marka kida sva evropska narodna vozila...

 

 

IMG_20220205_061402.thumb.jpg.326fc6b02f1bc5c497e221e6cb0eab46.jpg

 

Tehnički prolazi kao i prvog dana (jedva)

Kako Suzuki kida? Razmisljam se o Suzukiju ali svasta pise po netu?

Link to comment
On 4.2.2022. at 1:39, Peter Fan said:

Ja sam imao jedan i prije mjesec dana prodao za okruglo $1000.

 

Kupio ga u jesen 2002 novog i nakon 20 godina i 220k milja prodao jedinom stvarnom kupcu koji se javio.

 

Untitled.jpg

Ovde bi mogao da dobijes 3000+e, nova kola realno, za tu klasu moze da se vozi barem ista kilometraza bez problema. Inace to je i meni neka ideja, da uzmem nov koji cu da vozim 15+ godina.

Link to comment
Ovo je jos jace, svi pokazuju drugi auto, jeftiniji, a imaju drugi, 15000+.
A dobro, ako cemo posteno tako isto i moj ujak i brat... nekad... u Svajcarskoj.

Kud sam i pitao u sred zime, ionako sam u ovom periodu depresivan uvek a sad jos i ovo... I nivo testosterona opao ekspresno. Idem da trazim neki sirotinjski forum, nema vise smisla ovako.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...