Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

meni su još još veći wtf bili auti stari 2-3 godine sa 180k km

što mu dođe 200+ km dnevno, svaki dan i subota i nedelje i nova godina i uskrs i božić

:blink:
 

 

onda sam odustao od toga i prešao na što manju kilometražu, i uspeo da se zaustavim na 13000km

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Pošto sam nedavno oprao auto posle tipa godinu dana (ne računajući puškaranje) jer je moj perač najzauzetiji perač ikad i najavljuje se na tipa 3 dana , iskoristiću priliku da vas podsetim koji je najlepši auto na svetu ikad. :D 

 

Swadak je, nema sta, ja sam zaljubljen u r-type, bilo koje generacije. Samo volim ta kolica da vidim u nekim jakim bojama, sivo mi je bas nekako mnjah, valjda od kad imam zeleni auto, jbmlg.

Link to comment
11 minutes ago, Lancia said:

Swadak je, nema sta, ja sam zaljubljen u r-type, bilo koje generacije. Samo volim ta kolica da vidim u nekim jakim bojama, sivo mi je bas nekako mnjah, valjda od kad imam zeleni auto, jbmlg.

 

Brt, ja sam uvek za egzotične boje, ali nisam mogo birat', uzeo od burazovog najboljeg ortaka... Ovo jeste klasika ali što se tiče prljanja zahvalno u pm. Doduše, paleta ovog i nije bog zna kakva. Tamne boje su pakao za prljanje. Teget pogotovu. To ne drži čisto ni dan da skrpi.

 

TypeR je manje više isti, sportska sedišta, crveni enterijer i crveni logoi.. 

 

I 2000cm3 tj 200 konjova. Ja imam 140 i ne znam ni sa njima šta ću... 

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Brt, ja sam uvek za egzotične boje, ali nisam mogo birat'. Uzeo od burazovog najboljeg ortaka. Doduše, paleta ovog i nije bog zna kakva. 

 

TypeR je manje više isti, sportska sedišta, crveni enterijer i crveni logoi.. 

 

I 2000cm3 tj 200 konjova. Ja imam 140 i ne znam ni sa njima šta ću... 

Xexe, imas 10 manje od mene :tongue: sirotiljo.

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Swadak je, nema sta, ja sam zaljubljen u r-type, bilo koje generacije. Samo volim ta kolica da vidim u nekim jakim bojama, sivo mi je bas nekako mnjah, valjda od kad imam zeleni auto, jbmlg.

 

prelep je u svakoj boji

 

Link to comment
48 minutes ago, copkillah said:

 

prelep je u svakoj boji

 

Ma narafski, auto je bombona - do mene je, osim jednog crvenog i sadasnjeg zelembaca, sva ostala koja sam vozio su bila bela ili siva. I inace sam friki, sa svoja dva metra, vise mi se svidjaju manji zvrk automobili. 

  • +1 2
Link to comment
To znamo još od pre neki dan, otkako je Kums okačio svoj novitet :fantom:
Da, baš je kadjar lepši [emoji849]

Mostly Harmless, vrati se u rupu iz koje si ispuzao! [emoji1]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, napadaj said:

Kadjar lepši, i to značajno. :D

 

Mnogo mi se sviđaju linije novijih Renoa, baš razmišljam da li da uzmem Megane ili nešto drugo za koji mesec.

conquest?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...