Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

On 13.4.2022. at 18:33, Zli Gli said:

09efc4ec4e10d13949dff3de50060128.jpg

 

Baš je lijepa boja i fino se slaže sa crnom, vidi samo kakvo je to osvježenje pored onih bijelih, sivih i crnih u pozadini. (Ovako nešto ili ona svijetlozelena za novi M3 ili narandžastožuta iz Renault RS linije). Da sam kupac ne bih imao ništa protiv. Sličnu nijansu je iskoristio otac od jednog drugara kada je farbao ogradu, pa shvatio da su mu ostale dvije pune kante - ofarbao je stojadina, veš-mašinu i bojler. Šerpa plava nijansa, malo tamnija od ove. Kad odeš kod njih bilo je kao da si zašao među štrumpfove.

 

Vozio sam se jednom malo u Twingu GT i to ide pretjerano dobro. A mislim da mi je idealan motorić 1.2 turbo iz Megana GT prethodne generacije, tamanica za normalnu gradsku i prigradsku žustrinu i onih zakonskih 130 na auto-putu. Sve preko toga gubi smisao.

Link to comment

kolegina žena kupila novog Clia ovakve neke boje samo metalik, baš pred koronu, i onda kad je počela da radi od kuće skoro da ga i ne vozi, on uzeo da proba malo vozio naizmenično sa svojim autom i oduševio se,  ne izlazi više iz rezedo Clia :hihi:

Link to comment
20 hours ago, autsajder said:

 

Baš je lijepa boja i fino se slaže sa crnom, vidi samo kakvo je to osvježenje pored onih bijelih, sivih i crnih u pozadini. (Ovako nešto ili ona svijetlozelena za novi M3 ili narandžastožuta iz Renault RS linije). Da sam kupac ne bih imao ništa protiv. Sličnu nijansu je iskoristio otac od jednog drugara kada je farbao ogradu, pa shvatio da su mu ostale dvije pune kante - ofarbao je stojadina, veš-mašinu i bojler. Šerpa plava nijansa, malo tamnija od ove. Kad odeš kod njih bilo je kao da si zašao među štrumpfove.

 

Vozio sam se jednom malo u Twingu GT i to ide pretjerano dobro. A mislim da mi je idealan motorić 1.2 turbo iz Megana GT prethodne generacije, tamanica za normalnu gradsku i prigradsku žustrinu i onih zakonskih 130 na auto-putu. Sve preko toga gubi smisao.

da nije taj covek, kome je ostalo dve kante farbe, farbao svoj renault 4?

Link to comment

Pa ne - stojadina (skala 55). Nije pomoglo, rajzjela ga je rđa totalno. Otišlo u staro željezo ono što je ostalo.

Bojler i veš-mašina su potrajali godinama.

Link to comment
Ta metalik plava boja kod klia se bas nesto mnogo doplaćuje. Cak milsim da je rezervisana za najjaci paket opreme
To je Renault racing blue boja, ranije su trkacki auti imali takve boje pa je ostalo kao uspomena na stara vremena.
  • +1 1
Link to comment
On 15.4.2022. at 7:30, Uskebasi said:

Ta metalik plava boja kod klia se bas nesto mnogo doplaćuje. Cak milsim da je rezervisana za najjaci paket opreme

 

bgm i ona Renoova Flame Red košta boga oca, al' što kažu, za takvo farbanje ideš da učiš školu pa i treba da košta

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...